На Луганщині вітчим виховував пасинка, постійно ґвалтуючи його

На Луганщині ображений в дитинстві вітчим жорстоко ґвалтував свого пасинка, вважаючи, що таким чином виховує його.

На Луганщині вітчим-педофіл ґвалтував свого 8-річного пасинка, таким чином виховуючи його.

Як стало відомо, у ході слідства, 27-річний Віктор, батько чотирьох дітей звинувачує у педофільстві, в першу чергу, не себе, а алкоголь та свого приятеля з Росії.

Як розповів Віктор слідчим органам, що того дня до нього в гості приїхав старий друг, який вже багато років живе і працює у сусідній державі. Під час бесіди вони згадали про неприємні епізоди знущань п'яного вітчима над маленьким Віктором, який постійно піддавався сексуальному насильству.

Віктор також поділився з товаришем, що йому стало важко виховувати своїх дітей. В свою чергу товариш порадив Віктору у вихованні застосувати ті ж методи, які до нього самого ж колись застосовув його вітчим.

Недовго думаючи, п'яний вітчим почав"виховувати" свого пасинка. Цей жах побачила мати хлопця, одразу ж заявивши про це в міліцію..

Як стало відомо пізніше, версія, що насильство пасинка було випадковим й одноразовим – не підтвердилася. За словами восьмирічної дитини, кожного разу, коли удома не було матері, п'яний вітчим з "виховною метою" постійно здійснював з ним сексуальні дії в збоченій формі.

Також, жінка дізналася про факти від чотирирічного сина, який мимоволі став свідком того, як п'яний тато "виховував" старшого братика.

Наразі стосовно педофіла порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 153 КК України, і на даний момент він утримується під вартою.

Одночасно вирішується питання про позбавлення жінки материнських прав.

В ході розслідування цієї справи у правоохоронців склалося неоднозначне враження про матір. Як з'ясувалося, в міру можливості вона займалася дітьми, аби вони не голодували, були одягнені, взуті. Старалася зі всіх сил. Проте Віктор завжди забирав у неї останні гроші на горілку.

Наразі дітей помістили до інфекційного відділення, оскільки у них були ознаки простудних захворювань. З метою виявлення ознак фізичного насильства медики оглянули чотирирічного і шестирічного братів Ігоря, який став жертвою насильника.

Результати медичного огляду не втішні: окрім простудних інфекцій, у всіх дітей виявлено не лише виснаження організму від недоїдання, але і яскраво виражене відставання в загальному розвитку. На думку фахівців, вихованням хлопчиків ніхто не займався. Вже вирішено питання про направлення хлопців до інтернатів області, а дев'ятимісячну дівчинку, в якої також виявляються ознаки відставання і маленька вага, буде поміщено до будинку малятка, де її лікуванням і реабілітацією займатимуться медики.

Читайте також:

Вітчим зґвалтував пасинка, щоб помститися дружині

Чоловік зґвалтував і вбив півторарічну падчерку

Вітчим зґвалтував і вбив 3-річну пасербицю-інваліда

У Феодосії пасербиця забила молотком вітчима, який до неї чіплявся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: