На Львівщині борються з епідемією гепатиту

У Бориславі не можуть подолати епідемію вірусного гепатиту „А”. За останні три тижні захворіло вже 43 особи. Експерти встановлюють причини епідемії.

Борислав – одне із міст області, яке потерпіло від літньої стихії. Утім, повінь тут ні до чого, переконують у Міністерстві охорони здоров’я. Згідно з епідеміологічним розслідуванням, хворі користувалися водою з водозабору, який не був підтоплений.

Як зазначається, Борислав має постійні проблеми з водомережею. Де-не-де водопровідні труби прокладено поряд із каналізаційними колодязями, які заповнені нечистотами. Тому не виключено фекального забруднення, пояснюють у міністерстві, опираючись на результати розслідування СЕС.

Згідно з постановою головного санітарного лікаря Борислава, у місті тимчасово закрито чотири школи, дитячий будинок, міську інфекційну лікарню, а хворих на вірусний гепатит „А” госпіталізовано до лікарень Дрогобича та Стебника.

У школах, які продовжують функціонувати, заборонено загальне харчування. Через відсутність санітарно-гігієнічних умов у місті також закрито п’ять кафе. Водночас у пробах води безпосередньо з водозабору вірусу не виявлено. Нині воду у місті "гіперхлорують", роздають антивірусні препарати та інформують населення про санітарно-гігієнічні правила.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: