На Львівщині через нестатки повісився військовослужбовець-контрактник

Зарплати солдата не вистачало навіть на те, аби жити разом із дружиною та дитиною. Тому після свят із ріднею він вирішив не повертатися на службу, а повіситись.

На Львівщині військовий контрактної служби покінчив життя самогубством через малу зарплату і відсутність власного життя.

Він служив у 24-ій механізованій бригаді імені Данила Галицького, дислокованій в місті Яворові Львівської області.

Молодий чоловік покінчив життя самогубством, перебуваючи вдома, на Вінничині.

Про це повідомило компетентне джерело серед військовослужбовців.

За словами джерела, цей солдат був порядною людиною, надійним товаришем, любив свою професію.

Джерело стверджує, що чоловік повісився після сімейної сварки через нестатки. Адже в покійного були молода дружина, маленька дитина, а зарплатня сягала близько тисячі гривень. Аби сім’я жила разом в Яворові, з цих грошей треба було платити 500 грн за приватну квартиру.

Нині в третьому військовому містечку Яворова мешканці з жалем обговорюють цю трагедію. Солдата, що повісився, люди не осуджують, а шкодують. Мовляв, не кожен може витримати убоге життя. Адже квартир для військових не будують, "продуктовий пайок" уже давно ліквідували, а за зарплатню в тисячу гривень сім’ю не прогодуєш.

"Звичайно, – кажуть яворівці, – можна звільнитися з війська, але хіба що на біржу праці, бо влаштуватися на роботу з нормальною зарплатнею – ніде".

Нагадаємо, що цього року серед призовників до ЗСУ вишикувалася справжня черга. Правда, це хлопці неодружені, тому сім'ю їм годувати поки не доведеться.

Читайте також:

Янукович перегляне військову доктрину України

Начальник Генштабу наказав солдатам писати вірші та романи

В Раді зареєстровано законопроект про скасування призову до армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: