На Миколаївщині чоловік та жінка вбили трьох своїх дітей отрутою для щурів

Жінка розклала в будинку отруту для гризунів, яку заборонено використовувати у житлових приміщеннях. За чотири дні від отруйного газу, який виділяли таблетки, один за одним померли її діти 8, 10 та 11 років.

На Миколаївщині Братський районний суд засудив чоловіка та жінку до 3 і 5 років позбавлення волі відповідно за вбивство з необережності трьох своїх малолітніх дітей.

За даними прокуратури, у грудні 2009 року жінка, нехтуючи правилами безпеки, зберігала у ванній кімнаті металеву пляшку з хімічною отрутою.

Ця отрута належить до 1 класу небезпеки і застосовується для фумігації зерносховищ, елеваторів та інших складських приміщень, але не може використовуватися в житлових приміщеннях, оскільки є небезпечною для життя і здоров'я людини.

10 грудня жінка, не ознайомившись із інструкцією про застосування хімічного препарату, розклала в кімнатах житлового будинку щонайменше 7 таблеток для боротьби з гризунами і блохами.

"Вона розуміла, що розкидана отрута є небезпечною для здоров'я людини, але при цьому помилково вважала, що отрута за своїми хімічними властивостями діє на шкідників внаслідок її поїдання", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Два дні таблетки активно діяли в навколишньому середовищі, виділяючи в повітря отруйну речовину - газ фосфін.

Ввечері 12 грудня, коли в будинку почав відчуватися запах газу, схожий на запах риби, що гниє, жінка викинула залишки таблеток хімічного препарату.

Близько 22:00 14 грудня через отруєння газом померла 8-річна дівчинка, близько 00:00 помер 11-річний син, а вранці наступного дня – їхній 10-річний братик.

"Протягом усього дня 14 грудня батьки, спостерігаючи за тяжким станом здоров'я своїх дітей, не вживали жодних заходів для звернення в установи охорони здоров'я для надання медичної допомоги постраждалим", - зазначив прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Миколаївської області Андрій Ніколенко.

Суд визнав жінку винною в злочині за статтями "вбивство 2 або більше осіб, вчинене з необережності" та "свідоме залишення без допомоги особи, що перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство", а її чоловіка – лише за другою статтею.

Читайте також:

Батько жорстоко вбив 2-річну доньку під час матчу ЧС-2010

Рідні 4 роки не помічали труп брата в сусідній кімнаті

Батько кілька років ґвалтував своїх трьох дочок

На Дніпропетровщині батьки потрапили під суд за погане виховання сина-вбивці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: