На Миколаївщині, не поділивши любов матері, брат зарубав брата

У Миколаївській області брат убив брата в боротьбі за материнську любов. Ображений хлопець узяв сокиру і завдав кілька ударів в серцеву область свого кривдника.

У Миколаївській області хлопець сокирою убив свого брата через образу. Брати не поділили любов матері, яка любила одного з них більше, ніж іншого.

Стосунки у сім'ї були непростими. Брати не були рідними між собою. Тобто один з юнаків був прийомним, і мати любила його більше. Її рідна дитина бачила, що її обділяють увагою і все життя ревнувала до прийомного родича.

Пізніше у хлопчика виробилася захисна реакція: він почав зло жартувати і постійно шпиняти брата, виливаючи на нього всі образи. Діти постійно сварилися і билися.

Зрештою, одного разу рідний син прийшов додому нетверезим і, як завжди, почав знущатися над названим братом. Його знущання для прийомної дитини виявилися нестерпними.

Ображений хлопець узяв сокиру і завдав кілька ударів обухом в серцеву область свого кривдника. Від цих трьох ударів 21-річний юнак помер.

20-річний убивця зізнався у скоєному і стверджує, що зробив це ненавмисно. Наразі хлопцю загрожує максимальне передбачене законом покарання за вбивство - 15 років в'язниці.

Однак, як зазначають правоохоронці, з урахуванням обставин, він може відсидіти близько восьми років.

Читайте також:

Вбивця бив молоду дружину палицею і катував електроплиткою

Під час окультного обряду чоловік закопався у землю і задихнувся

На Одещині юнак жорстоко зґвалтував 4-річну дівчинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: