На Миколаївщині 15-річного підлітка вбили за МР3-плеєр

Батьки 15-річного Віктора загинули, і бабуся Наталія Петрівна стала єдиною рідною людиною для нього. Бабуся проживала сама, тому всю свою увагу приділяла онукові.

В Миколаєві 15-річний підліток був по-звірячому вбитий ровесниками через те, що їм сподобався його новенький МР3-плеєр. Про подробиці події розповів старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Миколаївській області Владислав Гнатенко.

Батьки 15-річного Віктора загинули, і бабуся Наталія Петрівна стала єдиною рідною людиною для нього. Бабуся проживала сама, тому всю свою увагу приділяла онукові. Витя непогано навчався в школі, був врівноваженим і мав добрий характер. Клопоту з підлітком не було, він був досить самостійним: приходив після школи додому, робив уроки і допомагав бабусі.

Одного разу Наталя Петрівна занепокоїлась, тому що хлопчик після школи не повернувся додому. Не прийшов він і до вечора. Відсутність онука змусила бабусю звернутися в міліцію. Протягом місяця про Віктора нічого не було невідомо, незважаючи на те, що розшуком підлітка займалися правоохоронці, громадськість і навіть ЗМІ. Доля 15-річного юнака виявилася фатальною. Пошуки хлопця не залишилися марними. На покинутому консервному заводі, який розташований на самій околиці м. Миколаєва, у вентиляційній трубі був виявлений труп підлітка з явними ознаками насильницької смерті. А вже через добу правоохоронцями були затримані підозрювані у скоєнні вбивства.

Того дня Віктор похвалився однолітками своїм новеньким МР3-плеєром, який подарувала йому бабуся на день народження. Товаришам хлопця не прийшло нічого іншого в голову, як заманити Віктора на безлюдне місце, щоб відібрати у нього плеєр. Безлюдним місцем обрали підвал занедбаного консервного заводу. Запросивши хлопця в свою компанію, підлітки заманили його в заготовлене місце, де жорстоко побили і відібрали його особисті речі, в тому числі і плеєр. Коли після отриманих побоїв хлопчик перестав подавати ознаки життя, компанія заштовхала бездиханне тіло юнака у вентиляційну трубу, після чого розійшлася і продовжила жити своїм безтурботним життям. В даний час у відношенні підозрюваних порушено кримінальну справу за ознаками ч. 2, ст. 115 КК України. Подальшу долю підлітків вирішить суд.

Читайте також:

П`яний податківець на смерть збив пішохода і закидав тіло гіллям

Тренер-педофіл шантажував своїх жертв відео зі збоченнями

Теща вбила зятя-деспота, помстившись за свою глухоніму дочку

29-річний юнак зґвалтував та вбив свого товариша по чарці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: