На Полтавщині афганець порубав хлопчака за поцілену у вікно сніжку

Сусід помстився бешкетнику за сніжку у шибку: "Ще раз зайдеш до мене у двір - порубаю на шматки!".

На Полтавщині за поцілену у вікно сніжку, 14-річного підлітка ледь не зарубав 48-річний сусід. Школяр з Опішні надовго запам'ятає, що з ним було по тому, як сніжка влучила в ціль.

Мати хлопчика пригадує, що довго чекала сина зі школи, а потім раптово він забіг у двір. Уже в кімнаті мати почала знімати з хлопця закривалені речі: піджак, светр, сорочка та футболка - скрізь були однакові розрізи на спині та рукаві.

У лікарні хлопець зізнався, що поцілив сніжкою у вікно сусідові, а наступного дня зайшов до нього у двір і не зчувся, як на нього посипались удари.

"Він мене як вдарив сокирою, я почув як кров біжить по спині, якби я не втік він би мене зарубав", - стверджує потерпілий.

Приголомшені батьки спочатку не вірили і щоби розібратися, звернулися до сусіда. Той підтвердив слова хлопчика, іще й розповів, як гнався за ним. Навздогінку він йому прокричав: "Ще раз зайдеш до мене у двір - порубаю на шматки!".

Про норов сусіда начувані й інші жителі села, чоловіка водночас жаліють та побоюються. Стверджують, що він служив в Афганістані.

Наразі чоловік має пройти судово-психіатричну експертизу. Поки що, кажуть правоохоронці, про арешт не йдеться, адже травми в потерпілого - незначні.

За такі виховні методи підозрюваний може відбутися штрафом або ж шістьма місяцями арешту.

Читайте також:

Син польського політика порубав батька на шматки за відмову дати грошей

На Кіровоградщині небіж порубав дядька на шматки за постійні образи

На Вінниччині чоловік порубав дружину і наклав на себе руки

ВідеоСокира, як виховний момент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: