На Полтавщині молодик звабив іменинницю, а потім заколов її вилами

Спочатку п'яний молодик порізав свою зовсім недавню коханку ножем, а потім добив вилами.

На Полтавщині на дні народженні 17-річний юнак зайнявся сексом з 32-річною іменинницею, а потім зарізав її ножем і добив вилами.

Валентина, мешканка хутора Кулики Хорольського району Полтавської області на святкування дня народження запросила лише найближчих людей. Прийшов привітати Валентину і 17-річний Андрій, син подруги іменинниці.

За столом гості швидко сп’яніли. Першим "випав з обойми" чоловік Валентини, його розморило, і він пішов спати. А 32-річна іменинниця і молодий хлопець продовжили відзначати.

Молодику захотілося інтиму, на що жінка досить швидко погодилася. Коли вони вже були в ліжку, від стогонів прокинувся чоловік Валентини й побачив свою дружину з юнаком.

Ображений чоловік кинувся на молодого коханця, зав'язалася бійка. У якийсь момент Андрій схопив ніж і почав завдавати удари своєму опонентові. Коли чоловік впав на землю, юнак переключив свою увагу на Валентину.

Вже нічого не міркуючи, хлопець напав на неї. Спочатку п'яний порізав свою зовсім недавню коханку ножем, а потім добив вилами.

Трохи згодом, хлопець розповів про те, що трапилося сусідам.

Того ж дня Андрій опинився в СІЗО. Зараз він чекає рішення суду.

Читайте також:

Чоловік зарізав відвідувача кафе через неприбраний столик

На Дніпропетровщині чоловік відрубав голову тестю і бігав з нею селом

Чоловік зарубав сокирою 82-річну коханку, щоб не лаялася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: