На Прикарпатті втопилася мати шести дітей та її чоловік

Жінка переходила річку вбрід, оступилась і її понесло за водою. На ранок, на тому ж місті, знайшли тіло її чоловіка.

Зруйновану липневою повінню кладка і досі не відновлена. А відтак, півсотні селян залишаються і досі фактично відрізаними від світу.

47-річна Любов Білейчук того ранку йшла на базар. Очевидно, оступилась, і її понесло на глибину, припускають сусіди. Про нещастя повідомили її чоловіка. Оплакавши дружину, увечері він пішов додому. Не дійшов… На ранок майже в тому самому місці, його тіло знайшов рибалка.

Коли Прут був глибшим, селяни через нього переправлялися поромом. Згодом ходили підвісним дерев’яним містком. Липнева повінь його зруйнувала. Дістатися "цивілізації" інакше, як убрід, воскресінці не можуть – хіба зо три десятки кілометрів в обхід через сусіднє село.

Поки будують новий міст, тимчасовий перехід у Воскресінцях вирішили свідомо не ставити. Мовляв, Прут - річка мінлива, може будь-якої хвилини піднятися і знести тимчасову споруду. Однак після загибелі людей коломийські чиновники таки вирішили поставити тимчасовий перехід із залізничної платформи. Кажуть, взимку Прут більш спокійний і тимчасова переправа мала б витримати.


ВідеоНа Прикарпатті втопилася мати шести дітей та її чоловік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: