На родинній фермі американських ґвалтівників шукають трупи

Поліція американського штату Міссурі прочісує сільську місцевість в окрузі Лафайетт у пошуках трупів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Поліція штату Міссурі почала пошуки безіменних трупів на фермі однієї з родин. Розслідування почалося після того, як 26-річна місцева мешканка в серпні розповіла про насильство, якому її з братами в дитинстві піддавали родичі.

Жінка стверджує, що вона і її брати, будучи дітьми, більше 15 років тому детально описували на папері, як над ними знущалися і ґвалтували, а потім помістили щоденники в пляшку, і закопали. Такий ретуал, зі слів потерпілої, кати примушували робити дітей, щоб допомогти їм "позбутися  поганих спогадів". Проте жінці цей прийом не допоміг. Вона прекрасно пам'ятає, як в одинадцять з половиною років завагітніла і її відправили на аборт. Після тієї історії її більше не ґвалтували, проте примушували дивитися, як ґвалтували її братів.

При розслідування справи у слідства також з'явилися данні про можливі вбивства, які також скоювалися на території ферми.

Зараз вже затримано п'ятеро чоловіків , яким пред'явлені звинувачення по декількох статтях кримінального кодексу, включаючи сексуальне насильство, насильство над дітьми молодше 12 років, сексуальну експлуатацію неповнолітніх. У матеріалах слідства значиться безліч епізодів, що мали місце з 1988 по 1995 роки, серед яких, - систематичне побиття, фізичне і сексуальне насильство і примус до зносин з тваринами.

Шериф округу закликав місцеве населення, що пам'ятає тих людей, які раніше жили на фермі, поділитися з поліцією інформацією про них. За його словами, слідчі передбачають, що на території ферми можуть бути поховані тіла убитих господарями людей, проте хто ці жертви, не уточнюється.

Читайте також:

Педофіла засудили до страти за вбивство 26-річної давнини

Вітчим помстився за падчерицю і вбив її батька-ґвалтівника

На Миколаївщині дядько за допомогою кума зґвалтував племінницю

ВідеоНа фермі ґвалтівників з США шукають трупи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: