На шахті ім. Засядька стався третій вибух

2 грудня о 21:20 на шахті ім. Засядька стався ще один вибух. Загинули 5 людей. На місце трагедії прибув Віктор Янукович.

У неділю о 21.20 на аварійній ділянці 13-ї східної лави шахти ім.О. Засядька у Донецьку стався третій вибух метано-повітряної суміші, внаслідок чого загинуло 5 людей. Як вияснолося, всі вони були гірничими рятувальниками.

Шахта імені Засядька
УНІАН
Це вже третій вибух за останні 2 тижні на цій копальні
Як повідомили у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, усіх загиблих піднято на поверхню. Госпіталізовано 66 гірників з травмами різних ступенів важкості (44 гірники перебувають в обласній лікарні профзахворювань, 13 - в обласній лікарні ім. Калініна, 8 - в обласній травматологічній лікарні, 1 гірник - у Донецькому інституті невідкладної відновлювальної хірургії).

На момент вибуху у шахті працювало 376 гірників, на аварійній ділянці - 133 гірники (96 осіб - гірничорятувальники Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Мінвуглепрому та 37 осіб - безпосередньо працівники шахти).

Сьогодні в 0.30 було завершено виведення гірників на поверхню та всі види робіт у шахті тимчасово призупинено.

Як повідомляв iPlus, вночі 18 листопада у 13-й східній лаві шахти ім.О. Засядька стався перший вибух метано-повітряної суміші, внаслідок якого загинув 101 гірник та госпіталізовано 40 гірників.

1 грудня о 5.55 на горизонті 1078 м у 13-й східній лаві цієї ж шахти в ізольованому просторі аварійної ділянки стався другий вибух метано-повітряної суміші, на момент якого на ділянці працювало 63 гірники. Всього у шахті працювало 385 гірників, яких було виведено на поверхню. За медичною допомогою звернулося 56 гірників, з яких госпіталізовано 50 гірників (9 гірників - у стані середньої важкості, 41 - у задовільному стані).

Таким чином, станом на 7.00 понеділка внаслідок першого та третього вибухів на шахті загинуло 106 гірників (тіла 10 гірників, після першого вибуху, залишаються в ізольованому просторі аварійної ділянки).

На лікуванні після трьох вибухів перебувають 156 гірників (40 гірників - з 18 листопада, 50 - з 1 грудня та 66 гірників - з 2 грудня).

На місці події продовжує працювати Урядова комісія з розслідування причин та ліквідації наслідків аварій, яку очолює віце-прем`єр-міністр України Андрій Клюєв.

Як стало відомо, на шахту уже прибув прем`єр-міністр України Віктор Янукович.

Як повідомили у прес-службі Кабінету міністрів, Янукович у Донецьку також проведе засідання Урядової комісії з розслідування причин і ліквідації наслідків аварії на шахті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: