На шахті в Донецьку триває пожежа

Попередні причини вибуху на шахті імені Засядька будуть названі 22 листопада. Наразі там продовжується пожежа.

Сергій Тулуб
УНІАН
Сергій Тулуб на похороні шахтарів у Донецьку.
Пожежа на шахті імені Засядька в Донецьку продовжується, в зоні враження, на думку фахівців, знаходиться 8 гірників, повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на міністра вугільної промисловості України Сергія Тулуба.

"Шанси знайти тих, що залишилися, - це складне питання... Про це оповіщені сім'ї", - сказав він. Якщо тіла гірників не будуть знайдені, вони можуть бути визнані загиблими рішенням суду.

Разом із тим, УНІАН з посиланням на Центральний штаб державної воєнізованої гірничорятувальної служби в Донецьку, повідомляє про те, що під землею на місці аварії знаходиться 11 гірників, доля яких невідома.

Наразі здійснюється доставка в шахту матеріалів для зведення перемичок. У зв`язку з високою температурою, що досягає 65-70 градусів, було скориговано місце установлення перемичок. До шахти на горизонт 1078 метрів вже доставлено 1800 штук шлакоблоку, 8 тонн бікріпу, 16 тонн гіпсу, а також чотири установки нагнітання інертного газу "Моноліт" та інші матеріали і устаткування.

За повідомленням Тулуба, попередні версії причини вибуху на шахті імені Засядька в Донецьку будуть названі в четвер, 22 листопада.

Урядовець додав, що остаточне рішення не буде ухвалене, поки не будуть вивчені всі версії причин трагедії. В Україні налічується 30 шахт, де вугілля видобувається на горизонтах глибше за 1 кілометр, тому необхідно відповісти на всі питання, щоб визначитися з подальшою долею таких шахт, зазначив Тулуб.

Похорон загиблих шахтарів
УНІАН
У Донецьку ховають загиблих шахтарів.
Він також повідомив, що станом на 18.00 21 листопада на поверхню підняті тіла 89 жертв вибуху з яких ідентифіковані 87.  

Згідно з висновками експертів, причина смерті 63 гірників – отруєння чадним газом. 

Нагадаємо, вибух на шахті імені Засядька в Донецьку стався в ніч на неділю, 18 листопада.

ВідеоСитуація на шахті ім. Засядька в Донецьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: