На шахті в Донецьку знову почалася пожежа

На шахті імені Засядька в Донецьку, де в неділю загинуло більше 70 людей, на аварійній ділянці знову почалася пожежа.

На шахті імені Засядька в Донецьку, де в ніч на неділю стався сильний вибух метано-повітряної суміші, внаслідок якого загинуло понад 70 людей, знову спалахнула пожежа.

Шахта
УНІАН
Робітник на шахті імені Засядька в Донецьку.
Про це повідомив глава держкомісії з ліквідації аварії, віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв. 

У понеділок близько ста родичів гірників, чия доля, як і раніше, невідома, увірвалися до будівлі шахти, де проходить засідання державної комісії з питань ліквідації наслідків аварії. Рлдичі шахтарів вимагають, щоб їм надали оперативну інформацію про пошуки. 

"Ви нам кожну годину обіцяли інформацію надавати, а до нас ніхто не приходить", - сказала одна з жінок.
 
До родичів вийшов віце-прем'єр Клюєв. "Я не можу нічого сказати. Доля 30 людей залишається невідомою. Піднялася температура, почалася пожежа", - заявив він. 

На шахті імені Засядька заборонено будь-які роботи, окрім рятувальних.

Держгірпромнагляд України запроваджує особливий режим організації державного контролю на вугільних шахтах, небезпечних з показників метану та вугільному пилу.

"На даний момент визначається перелік шахт Донецької, Луганської, Львівської областей, які на цей період охоплюються особливим режимом організації державного контролю", - мовиться в документі, оприлюдненому цим відомством.

"Передбачається організація цілодобового інспекторського нагляду за забезпеченням розрахунковою кількістю повітря очисних і підготовчих забоїв, ефективністю дегазації, експлуатацією апаратури аерогазового контролю, пиловим режимом, вибухонебезпекою устаткування, функціонуванням на шахтах відомчого контролю нарядної системи", - наголошується в повідомленні. 

Нагадаємо, в ніч на неділю на шахті імені Засядька в Донецьку стався вибух метано-повітряної суміші. На момент події на шахті знаходилися 457 гірників. 

За останніми повідомленнями, загинули 72 людини, доля 30 гірників не відома. 357 гірників підняті на поверхню, з них 28 госпіталізовані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: