На шахті Засядька знову стався вибух

У Донецьку від вибуху на шахті імені О.Засядька постраждали 52 гірники. Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом вибуху.

Шахта
УНІАН
Вибух стався на тому ж горизонті, що і 18 листопада.
Як повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації, на момент аварії в примикаючих гірських виробках перебували 67 людей, які проводили аварійно-відновні і ремонтні роботи. 

В результаті вибуху постраждали 52 гірники. З них 45 направлено до лікарні профзахворювань, троє – в травматологію, четверо – в реанімацію лікарні ім.Калініна. Зараз в шахті перебувають 16 відділень рятувальників і 9 реанімаційно-протишокових груп лікарів. 

Вибух стався в 13-му західному конвеєрному штреку пласта L1, на горизонті 1078 метрів о 5 годині 55 хвилин. На момент вибуху в шахті перебувало 385 гірників, усі вони евакуйовані.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом вибуху на шахті імені Засядька в Донецьку, який стався 1 грудня, повідомив журналістів в Донецьку прокурор Донецької області Віталій Мурза.

 "Порушена кримінальна справа по статті 272 частина друга Кримінального кодексу України (за порушення правил безпеки, що призвело до загибелі людей)", - сказав прокурор області. 

На шахту прибув голова Донецької облдержадміністрації Володимир Логвіненко. Планується, що найближчим часом відбудеться засідання урядової комісії, в роботі якої візьме участь в.о. віце-прем'єра України Андрій Клюєв.

Вибух стався на тому ж горизонті, що і 18 листопада.

Як повідомлялося, 18 листопада о 3.11 в Донецьку на підприємстві „Шахта імені О.Ф. Засядька”, на горизонті 1078 метрів при проведенні робіт стався вибух метано-повітряної суміші. На момент аварії в шахті працювали 457 гірників, з них 357 гірників були виведені на поверхню.

100 гірників загинули на місці аварії, ще один помер у лікарні. Тіла 10 гірників не знайдено, але суд Донецька 29 листопада виніс ухвалу вважати їх загиблими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: