На Тузлі зібрали 350 тонн мазуту

Близько 300 людей продовжують очищення берегової лінії острова Коса Тузла від нафтопродуктів, які потрапили туди внаслідок аварій.

Тузла після шторму
УНІАН
Зібрані нафтопродукти завантажуватимуться на російську баржу, й утилізуватимуться на території Росії.
Близько 300 людей продовжують очищення берегової лінії острова Коса Тузла від нафтопродуктів, які потрапили туди внаслідок корабельних аварій у Керченській протоці.

Як повідомилиу прес-службі Головного управління МНС України в АРК, вже зібрано нафтопродуктів (у суміші з піском і водоростями) загальною масою понад 350 тонн. Усього забруднено близько 4 кілометрів берегової смуги, шириною від 10 до 60 метрів.

"Зібрані нафтопродукти завантажуватимуться на російську баржу, й утилізуватимуться на території Росії", - зазначають рятувальники.

Як наголошується в повідомленні МНС, сьогодні на острів додатково доставлена інженерна техніка – 12 одиниць (екскаватори, бульдозери, самоскиди), котра також здійснює збір нафтопродуктів.

Напередодні, 15 листопада, в районі керченського селища Жуківка на береговій лінії були проведені роботи зі збирання фрагментів нафтопродуктів. Зібрано 120 мішків, очищено 300 метрів берегової лінії.

Тузла після шторму
УНІАН
Усього забруднено близько 4 кілометрів берегової смуги Тузли, шириною від 10 до 60 метрів.
Підрозділ Мінтрасзв’язку і представники Керченського міського виконавчого комітету в Жуківці провели очищення близько 150 метрів берегової смуги від нафтопродуктів. Зібрано і вивезено нафтопродуктів (у суміші з піском і водоростями) близько 8 тонн.

Як інформує кримський Главк МНС, продовжується пошук моряків із судна "Нахічевань", визначається ступінь пошкоджень затонулих кораблів, проводиться оцінка масштабів забруднення, ступені екологічного лиха і визначення шкоди.

Як повідомлялося, 11 листопада через шторм у Керченській протоці постраждали понад десять суден, внаслідок чого в морі опинилося близько 1,2 тисячі тонн мазуту, а також 6,8 тисячі тонн сірки (за попередніми даними, ємності із сіркою закриті кришками).

Порушено кримінальну справу за фактом забруднення моря.

ВідеоНа Тузлі зібрали 350 тонн мазуту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: