На Вінниччині батьки продали рідну доньку

Тато з мамою хотіли виторгувати за доньку 50-т тисяч гривень у бездітної пари.

У містечку Ладижин на Вінниччині рідні батьки мало не продали п'ятирічну дівчинку.

Тато з мамою запросили в покупців - бездітної пари - 50-т тисяч гривень і навіть узяли завдаток.

Три дні тому за Олександру взяли завдаток. Оборудка не відбулася тільки тому, що про неї довідалася прабабуся маленької Олександри.

Жінка спочатку намагалася спам'ятати Сашину маму Тетяну, а відтак пробувала відмовити покупців.

"Я кажу, стільки ж дітей в інтернаті, йдіть собі та й виберіть. – Ні. Ну тоді, кажу, нехай вона народить третю дитину, тоді й забирайте. Ні, покупці не погодилися. Це ж треба викохати, ночей не досипати", - розповідала прабабуся Ганна.

Тоді старенька прийшла до міліції. Батька-продавця заарештували того ж таки дня.

"Це чоловік, який має 7 судимостей, по чотирьох з яких перебував в місцях позбавлення волі і відбував покарання. Матір має також одну судимість за співучасть в одній із крадіжок", - розповів керівник РВ УМВС України у Ладижині Сергій Рудик.

Дівчинці та її однорічній сестричці й до цього жилося не з медом. Однак місцеві соціальні служби про позбавлення батьківських прав заговорили лише тепер.

Керівник відділу у справах сім'ї та молоді Ладижина Оленна Кравченко переконана, що за таке неналежне ставлення до дітей "напевно буде підніматись питання про позбавлення батьківських прав".

Тим часом мати наполягає - захищатиме свої права на дитину і запевняє, що не збиралася продавати доньку. Не уявляє, чому серед усіх сімей їхнього містечка покупцям, бездітним вінничанам, люди вказали саме на їхню родину.

Проте факт передання грошей підтвердили. У міліції кажуть - молодшу доньку батьки продавати відмовилися, бо отримують на неї допомогу від держави.

Тепер їм загрожує від 8-ми років позбавлення волі. До бездітних покупців у правоохоронців претензій немає - мовляв, ті просто не знали, що діти в нас не продаються. Жінці, що виторгувала собі Сашу, лише 21 рік.

Детальніше про скандальний продаж рідної доньки - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" продає її за 300 тисяч доларів

Грузинські гінекологи торгували дітьми

Батьки намагалися продати свою 5-річну доньку

Як діти стають товаром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: