На Волині чоловік зарізав квартиранта, який спав із його дружиною

Спершу побилися, а потім зійшлися на ножах благовірний і коханець багатодітної матері. Фінал: один із чоловіків - у буцегарні, інший - на тому світі.

На Волині чоловік зарізав коханця своєї дружини, матері трьох дітей.

Від затриманого 27-річного Сергія дружина пішла кілька місяців тому. Причина - не зійшлися характерами. Алла переїхала до міста, влаштувалася на роботу і познайомилася з новим бойфрендом. Той був на 5 років молодшим, але доглядав трьох дітей своєї пасії справно.

Грім грянув, коли парочка повернулася в село - до дітвори почав приходити біологічний татусь і тероризувати родину скандалами. Так сталося й того дня - повертати Аллу собі Сергій прийшов добряче хильнувши.

Олександр Кардаш, керівник Луцького РВ міліції розповів: "Прийшов чоловік, який з нею був ще не розведений, і хотів залишитися вдома. Але жінка сказала, що я з тобою жити не буду, а буду жити з цим хлопцем. Після цього він підійшов до цього хлопця і каже: "Давай, збирайся і виїжджай". Той сказав, що знімає тут хату, буде працювати і співмешкає не з його дружиною. Після чого Сергій схопив ножа і вдарив коханця дружини між лопатки".

Вчинивши таке, молодик мовчки пішов до своєї домівки. Юрія, тим часом, рятували як могли: стримували рушником кровотечу, дали знеболювальне. Але чоловік помер у кареті "швидкої" від пошкодження внутрішніх органів та порізу судин. Його кривдникові така смерть видається цілком закономірною.

Завдавши один удар лезом, чоловік надовго визначив своє майбутнє. Адже за ґратами йому сидіти принаймні 7 років. Такій розв’язці дивується дільничний. Каже, подружжя, що фігурує у справі, ніколи не було проблемним, не один рік жило душа в душу.

Останніми роками злочини на побутовому ґрунті для Луцького району є знаковими. Причина - алкоголізм чоловіків та масове безробіття. У даному ж випадку, твердять правоохоронці, обидві ці складові місця не мали. Йдеться про тяжкий емоційний стан підозрюваного. Чи врахує його суд, стане відомо за кілька місяців.

Читайте також:

Дружина порізала чоловіка через те, що він затримався після футбольного матчу

20-річний онук вбив і потім зґвалтував 70-річну бабусю

У Індії дівчинці відтяли голову під час жертвоприношення

На Сумщині зарізали працівницю залу гральних автоматів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: