На Волині при виконанні службових обов’язків загинув прикордонник

На Волині загинув прикордонник при перевірці криги на міцність аби з’ясувати можливість переправлення контрабандних вантажІв через озеро.

Мобільна група у складі 4-ох військовослужбовців патрулювала так звану «зелену» ділянку українсько-білоруського кордону. Двоє прикордонників відділилися, аби дослідити місце, де не раз затримували контрабандистів.

Це сполучний канал між плесами двох озер. Один з військовослужбовців перетинав водойму вузенькою кладкою. Інший - керівник групи, 27-ми річний прапорщик контрактної служби, вирішив перевірити кригу на міцність, аби з’ясувати можливість переправлення контрабандних вантажІв кригою.

Як стверджує очевидець, його командир пішов під воду одразу. Хоч глибина каналу не перевищує двох метрів, ватяний одяг і важке спорядження затягли його під кригу. Потопельника знайшли через півтори години на дні протоки за 30-ть метрів від місця пролому.

Ховатимуть загиблого коштом війська. У нього залишилась дружина і двійко маленьких дітей. За цим фактом прикордонна комендатура проводить службове розслідування. Військова ж прокуратура свій висновок уже зробила.

“З власної необережності прапорщик Литвин загинув і тому немає ніяких підстав говорити про кримінальну справу”,- прокоментував ситуацію військовий прокурор Луцького гарнізону Валерій Платонов.

ВідеоНа Волині при виконанні службових обов’язків загинув прикордонник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: