На Запоріжжі офіцер міліції "під кайфом" катував засуджену наркоманку

Покуривши марихуани, офіцер міліції катував засуджену наркоманку, вимагаючи від неї хабара за непорушення кримінальної справи.

У Запорізькій області вісім років ув'язнення отримав офіцер міліції, який у стані наркотичного сп'яніння катував засуджену задля отримання хабара.

За даними СБУ, міліціонер вимагав гроші від мешканки Запоріжжя за рішення питання щодо непритягнення її до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних засобів.

"Ця жінка, колишня наркоманка, свого часу була засуджена за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України з виправним терміном 3 роки. Саме тому вона потрапила у поле зору уповноваженого Ленінського відділення БНОН. Запросивши жертву до свого службового кабінету під надуманим приводом, співробітник міліції повідомив, що затримує її за нібито незаконні придбання, зберігання і збут наркотичних речовин, і вимагав хабар у 1000 доларів. Коли жінка відмовилася, став погрожувати і застосовувати щодо неї фізичну силу", - повідомили в СБУ.

Офіцера міліції було затримано співробітниками СБУ спільно з працівниками служби внутрішньої безпеки УМВС у Запорізькій області та прокуратури в лютому 2008 року під час отримання ним хабара.

Окрім грошей, у нього було знайдено марихуану. Медична експертиза засвідчила, що офіцер міліції скоїв злочин у стані наркотичного сп'яніння.

Було порушено кримінальну справу. Під час судового засідання колишній співробітник міліції поводився зухвало та погрожував суддям. Вироком суду його було визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Апеляційний суд Запорізької області залишив вирок без змін. Вирок набрав чинності.

Читайте також:

Насильству з боку міліції щороку піддаються понад півмільйона українців

Пам'ятник "закатованим міліцією" поставили під вікнами Могильова

У Києві оголошено в розшук міліціонера, який до смерті забив затриманого

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

Залиште свій коментар