На звалищі в Новосибірську шукають трупи заробітчан

Міліціонери Новосибірської області затримали двох місцевих жителів, які підозрюються у вбивстві сімох людей, більшість з яких були приїжджими різноробочими.

закривавлений ніж
Flickr Photo Sharing
Пара росіян масово вбивала заробітчан.
В понеділок на міському звалищі лівобережжя, розташованому на вулиці Малигина в Новосибірську, був виявлений труп чоловіка з перерізаним горлом. Після цього працівники кримінального розшуку затримали за підозрою в скоєнні цього злочину двох маргіналів 1987 і 1975 років народження.

Обоє підозрюваних раніше були судимі за здійснення розбою. Один являється жителем селища Чік, а другий офіційно прописаний в Коченево.

На допиті молоді люди не визнали свою провину у вбивстві знайденої людини слов'янської зовнішності, проте повідомили, що місяць тому позбавили життя відразу шістьох уродженців Узбекистану. При цьому вони пообіцяли показати місце поховання.

Весь вчорашній день оперативники, надівши протигази, досліджували міське звалище. На місці, яке показали затримані, дійсно було знайдено чотири трупи, що напіврозклалися. Всі убиті - громадяни Узбекистану, що приїхали в Новосибірську область на заробітки.
У ГУВС повідомили, що на початку року узбеки, яким виповнилося по 30-40 років, втратили роботу і документи, а тому не могли повернутися на батьківщину. З цієї причини вони вимушені були "бомжувати".

Приблизно місяць тому вихідці з Середньої Азії познайомилися з двома новосибірцями, після чого вирішили відзначити цей факт.

Під час першого гуляння сибіряки убили двох узбеків, тіла яких заховали на звалищі. Потім була ще одна п'янка, до кінця якої не дожили ще два азіати. Загиблих знов зарили на звалищі. А результатом третіх "дружніх посиденьок" стали чергові два трупи.

Зараз детективи продовжують розбирати сміття на звалищі і шукати тіла останніх два загиблих. Крім того, перевіряється причетність заарештованих до першого злочину - червневого вбивства чоловіка слов'янської зовнішності. Якщо провина новосибірцев буде доведена, то їм пред'являть звинувачення у вбивстві сімох людей. Самі заарештовані стверджують, що вбивали узбеків унаслідок "особистої неприязні".

Порушена кримінальна справа по ч.1 ст.105 УК РФ (вбивство).

У обласному ГУВС відзначили, що це друге масове вбивство, зареєстроване в Новосибірську за останні два роки. Нагадаємо, в лютому 2008 року в одному з підвалів житлового будинку, розташованого в Жовтневому районі, були виявлені тіла одразу п'ятьох чоловіків. Вбивцею виявився товариш по чарці загиблих, який діждався доки його товариші заснуть і методично розправився з кожним з них, вбиваючи жертви ножем і обрізком металевої труби.

Читайте також:

Депортовані заробітчани зводять рахунки з життям

Росія змінила правила реєстрації іноземців

Українці, які їдуть на заробітки, повинні повідомити службу зайнятості

Під Москвою невідомі розстріляли натовп повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: