Нафтові плями загрожують Керчі

Великі нафтові плями, що відірвалися від кормової частини танкера „Волганефть-139”, вітром зносить у бік Аршинцевської коси Керчі.

Сьогодні декілька нафтових плям розміром близько 100 квадратних метрів кожна відірвало від кормової частини танкера „Волганефть-139” і вітром зносить у бік Аршинцевської коси Керчі.

Про це повідомили в Головному управлінні МНС України в Автономній Республіці Крим.

За даними кримських рятувальників, для запобігання потрапляння нафтопродуктів на територію Керчі в морі працюють судна з боновими загородами і сорбентом.

„До місця можливого викиду направлено підрозділи МНС для оперативного усунення загрози забруднення узбережжя міста”, - йдеться в повідомленні кримського Главку МНС.

Як повідомлялося, 11 листопада через шторм у Керченській протоці постраждали більш як десять суден, у результаті в морі опинилося близько 1,2 тис. тонн мазуту, а також 6,8 тисячі тонн сірки (за попередніми даними, ємності із сіркою закриті).

Наслідки аварії російського танкера „Волгонефть-139”, у результаті якої в море потрапило близько 1,2 тис. тонн мазуту, кримські „зелені” називають катастрофічними.

Керченською міжрайонною природоохоронною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом забруднення моря.

ВідеоНаслідки від аварій суден у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: