Найбезпечніше на Івано-Франківщині

На Івано-Франківщині з початку року зареєстровано 4 тисячі 459 злочинів, що на 8,2% менше, ніж за цей же період минулого року.

На території Івано-Франківської області з початку року зареєстровано 4 тисячі 459 злочинів, що на 8,2% менше, ніж за цей же період минулого року. 

Про це повідомив Центр громадських зв’язків УМВС в Івано-Франківській області. У повідомленні зазначається, що кількість зареєстрованих злочинів загальнокримінальної спрямованості у розрахунку на 10 тисяч населення становить 27, і є найнижчою у державі.

У структурі загальної злочинності кожен третій злочин – тяжкий та особливо тяжкий, проте темпи росту злочинів цієї категорії скорочуються. 

За об’єктом посягання найбільшу питому вагу становлять злочини проти власності, громадського порядку, у сфері незаконного обігу наркотиків та у сфері службової діяльності. 

Загалом по області на чверть зменшилася кількість фактів заподіяння громадянам тяжких тілесних ушкоджень і кількість крадіжок, в тому числі з помешкань громадян на 24,1%. Майже на 40% скоротилася кількість пограбувань. Упродовж цього року виявлено три тисячі осіб, які вчинили злочини. 

Як засвідчує аналіз, під впливом алкоголю вчинено кожен п’ятнадцятий із розслідуваних злочинів загальнокримінальної спрямованості, а три чверті осіб, викритих у вчиненні злочинів, на час вчинення злочину не мали постійного джерела доходів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: