Найбільший хабар цього року

Представник громадської організації був затриманий за хабар у розмірі 605 тисяч доларів.

Сьогодні вдень у Дніпровському районі Києва під час отримання хабара у сумі 605 тисяч доларів було затримано голову громадської організації "Спілка захисту вкладників банку", яка опікувалася інтересами вкладників одного з банків, що ліквідовується. 

Про це повідомила прес-служба ГУБОЗ МВС України. 

За її інформацією, вказана сума є першим траншем з 1 мільйону 210 тисяч доларів, які вимагав від бізнесменів затриманий за неперешкоджання продажу об’єктів нерухомості, які розташовані у регіонах України і належать банку, що ліквідується. 

Як зазначили у прес-службі УБОЗ, прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу за фактом отримання хабара (ст. 368 Кримінального кодексу України). 

У прес-службі також зауважили, що на даний момент це найбільший хабар у столиці, викритий правоохоронцями поточного року.

За фактом вимагання хабара в розмірі 1,2 мільйона доларів проти представника "Спілки захисту вкладників банків" прокуратурою Києва було порушено кримінальну справу.

Як повідомила УНІАН прес-секретар прокурора міста Києва Мирослава Мушка, сьогодні слідчим відділом прокуратури міста Києва порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великому розмірі, поєднане з його вимаганням) щодо керівника громадської організації "Спілка захисту вкладників банків", який вимагав від службових осіб одного із товариств з обмеженою відповідальністю хабар у розмірі 1 млн. 210 тис. доларів США за погодження умов відчуження нерухомого майна комерційного банку в зв’язку з його ліквідацією. 

На даний час у справі проводяться слідчі дії з метою всебічного, повного і об’єктивного дослідження всіх обставин справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: