Наслідки стихії майже ліквідовані

У Дніпропетровській області продовжується ліквідація наслідків підтоплення сіл Ордо-Василівка, Авдотівка та Сергіївка. Внаслідок стихії загинула людина.

У Дніпропетровській області продовжується ліквідація наслідків підтоплення сіл Ордо-Василівка, Авдотівка та Сергіївка.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, у цих населених пунктах 6 вересня через негоду було підтоплено 78 приватних садиб.

Повінь
УНІАН
Дніпропетровщина потерпає від стихії
Зокрема, у с. Ордо-Василівка підтоплено 29 житлових будинків, з яких тимчасово відселено 53 особи. Потоком води частково зруйновано 2 будинки, до річки Саксагань віднесло трьох осіб, з них двом вдалося врятуватися, а тіло однієї особи знайдено без ознак життя.

Також через негоду було порушено газо- та електропостачання.

Крім того, у зону підтоплення потрапило 11 приватних садиб у с. Сергіївка та зазнали незначних пошкоджень від граду дахи 38 житлових будинків у с. Авдотівка.

Станом на 7 год. 10 вересня у с. Ордо-Василівка відкачано воду з усіх підтоплених будинків та повністю відновлено газо- і електропостачання, розчищено від мулу 20 приватних домоволодінь. У с. Сергіївка відкачано воду із 13 колодязів та 9 погребів.

Проводяться подвірні обходи та організовано медичне обслуговування населення. Забезпечено підвіз питної води. Фахівцями районної СЕС проводиться комплекс протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів.

До проведення аварійно-відновних робіт залучено 50 осіб та 19 од. техніки від МНС, комунальних служб району та місцевих мешканців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: