Названі батьки: п'ятирічну дівчинку зґвалтували в дитбудинку

Названі батьки заявили, що всиновлена ними 5-річна дитина була зґвалтована в дитячому будинку. Керівництво закладу це спростовує.

Названі батьки заявили про зґвалтування у дитячому будинку п'ятирічної дитини, котру вони всиновили.

Заява про зґвалтування дывчинки пролунала від чоловіка, який прагнув створити у Харкові прийомну родину. Дівчинку та її брата він узяв з дитячого будинку.

Прийомний батько Денис Котенко розповів, що навіть, коли всі документи були готові, дітей віддали не одразу, посилаючись на карантин. Згодом батьки помітили, що дівчинка поводиться дивно.

По телефону лікар, до якого батьки привезли дівчинку, повідомив, що в неї були зовнішні травми статевих органів. Проте на камеру це підтвердити відмовився.

За словами адвоката прийомних батьків, про подібні випадки не може бути невідомо в дитбудинку. "Це закритий заклад, де дитина знаходиться під наглядом 24 години на добу", - заявив адвокат Анатолій Тарасенко.

У дитячий будинок "Родина" журналістів не пустили. Свою позицію директор закладу, який належить місту, озвучила у мерії.

"У дитячому будинку відбутися це не могло. Діти пішли з дитячого будинку 15 грудня, а заява надійшла 11 січня", - сказала  Людмила Могильна.

У міліції вже порушили за фактом зґвалтування. "Був проведений необхідний первинний медичний огляд, який підтвердив факт зґвалтування, все інше я не хотів би коментувати, щоб не перешкоджати слідству", - заявив начальник УМВС в Харківській області Анатолій Сліпченко.

Перші результати розслідування обіцяють приблизно за тиждень.

Докладніше у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Педофіл знаходив своїх жертв у дитбудинках та всиновлював їх

Рада рекомендує створити базу даних іноземних педофілів

Міліція: Яремчук платив за оральний секс з 13-річними по 200 гривень

В Естонії екс-голову Спілки захисту дітей посадили за педофілію
 

ВідеоЧерговий педофільний скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: