НБУ попереджає про фальшиві долари

Національний банк України попередив банки про виявлення нового варіанту підробок банкнот номіналом 100 зразка 2003 року.

Національний банк України (НБУ) попередив банки про виявлення нового варіанту підробок банкнот номіналом 100 зразка 2003 року. Про це повідомляється в телеграмі НБУ.

долар
Архів
Фальшиві сотні можна виявити неозброєним оком
Захисна стрічка банкноти імітована друком; з обох боків флуоресціює оранжевим кольором; макротекст частково читається, захисні волокна імітовані підмальовуванням. Зображення чорного кольору на лицьовій стороні банкноти і зображення на зворотній стороні виконані поліграфічним способом, який утворює рельєф фарби.

Нацбанк попереджає, що серійні номери, друк Казначейства і реквізит банку виконані поліграфічним способом, який відповідає оригіналу, але зображення відрізняються від оригінальних.

Крім того, оптично-змінне зображення "100" виконане зеленою фарбою з блиском, ефект зміни кольору не відтворений. Не відтворені також магнітний та інфрачервоний захист, зате імітовані неіснуючі реквізити Федерального резервного банку - "С1","С8","В7".

ВідеоВ Україні з'явилися чергові фальшиві долари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: