Не знайшовши батька для дочки, жінка викинула її на смітник

Матері-дітовбивці загрожує всього три роки в'язниці. Хто батько дитини, вона і сама не знає, оскільки чоловіків було багато.

У Севастополі дівчинку, яка народилася лише п'ять днів тому, рідна мати осмислено залишила вмирати в кущах.

Місцевий фермер Михайло працював на своєму городі, коли неподалеку почув дитячий плач. Коли він підійшов на звук - побачив лежачого на землі новонародженого малюка.

Михайло негайно викликав машину швидкої допомоги. Лікар Олена Степанова, яка прибула на виклик, стверджує, що новонародженій дівчинці не більш п'ять років відроду.

Швидше за все дитини мати народжувала вдома: пуповина обрізана не хірургічним шляхом, вона брудна і вже почала гнити. Проте, стан дитини нормальний, дівчинка дуже красива, у неї функціонують всі органи і розвинені все рефлекси.

Протягом декількох годин після виявлення підкидька, міліціонери знайшли матір викинутої дитини. Виявилося, що знайдена в кущах пустиря дівчинка, була у жінки вже третьою дитиною, більш того дуже "небажаним".

Як говорить сама нині затримана мати Валентина, вона думала віддати новонароджену одному зі своїх колишніх коханців, у котрого раніше жила на квартирі. Проте той дитину не узяв, сказавши, що не вірить, ніби це його дитина. Чоловік, з яким Валентина проживає нині, з тієї ж причини відмовився усиновляти дівчинку. Після цього мати викинула дитину в кущі довколишнього пустиря.

Валентині недавно виповнився 31 рік. Вона зараз ніде не працює. Проте гарненька зовнішність зробила її дуже "популярною" серед місцевих самотніх чоловіків міста, які за інтимні послуги надають їй дах і їжу. Тому, хто ж саме з кавалерів - батько дитини, жінка і сама не знає.

Знайдене немовля поки житиме в лікарні. У медустанові дівчинку уважно обстежать, а потім оформлять у притулок. Відносно матері-дітовбивці порушена кримінальна справа. Валентині загрожує три роки в'язниці.

Читайте також:

Мати спалила новонароджену дитину в печі

Дві матері вирішили продати невинність своїх неповнолітніх дочок

Мати напоїла дитину алкоголем і кинула помирати на вокзалі

У Індії дівчинці відтяли голову під час жертвоприношення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: