Небезпечний омлет

28-30 червня з м. Канів та прилеглих сіл до міської лікарні з попереднім діагнозом гастроентероколіт госпіталізована 71 особа.

Омлет (Фото: www.2x36.ru)
Постраждалі робітники підозрюють, що отруїлися омлетом і свиною котлетою з їдальні. (Фото: www.2x36.ru)

28-30 червня з м. Канів та прилеглих сіл до інфекційного відділення міської лікарні з попереднім діагнозом гастроентероколіт госпіталізовано 71 особу. 

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, під час епідемічного розслідування встановлено, що госпіталізовані пов`язують своє захворювання з обідом 27 червня в їдальні підприємства ”Птахофабрика Миронівська” (м. Канів) ВАТ ”Миронівський хлібопродукт”, де вони працюють (обідало близько 500 працівників птахофабрики). Продукти, що могли зумовити отруєння - омлет і котлета із свинини. 

У зв'язку зі збільшенням кількості захворілих і для контролю ситуації на місце в терміновому порядку вилетів міністр з надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич.

Об 11:00 на місці події почалося засідання Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій разом з Міністерством охорони здоров'я, представниками Міністерства внутрішніх справ і місцевої влади.

На засіданні перший заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Бережнов заявив, що збудником хвороби стало неякісно приготоване блюдо з курячих яєць, у яких й містився збудник хвороби.

На цей час люди продовжують звертатися за допомогою, але вже не в таких великих кількостях.

Шуфрич відвідав хворих у лікарні й перевірив забезпеченість необхідними ліками, наявність резервних місць для можливих пацієнтів.

На місці події в посиленому цілодобовому режимі залишається працювати штаб фахівців МНС, Міністерства охорони здоров'я, місцевої влади й правоохоронних органів.

"Як установила комісія, потреби в залученні додаткових сил і коштів нема", - передає прес-служба слова Шуфрича.

Ситуація знаходиться під контролем Головного управління МНС у Черкаській області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: