Негостинні українці

Як не треба приймати закордонних гостей в Україні.

У прикордонному селі Малий Березний на Закарпатті три доби силою утримували десятьох нелегалів, серед яких було двоє жінок. Холодом, голодом і палицями з них вибивали викуп.

Китайський нелегал, якого тримали в заручниках у Чопі
Китайський нелегал, якого тримали в заручниках у Чопі
Усі вони вихідці із Китаю, інших мов не знають. Перекладача в Чопському прикордонному загоні немає, тому подробиці цієї історії майже невідомі. Найімовірніше, припускають правоохоронці, знущалися із нелегалів їхні ж провідники. За переправу через кордон азіати платять від однієї до п’яти тисяч доларів. У цих же, або забракло грошей, або їх просто обдурили посередники.

Будинок, де тримали бранців, правоохоронці знайшли, майже одразу. Тут вибиті шибки, які зараз заклеєні плівкою. Саме через них азіатам вдалося втекти.

Побитих і босих нелегалів першою побачила поштарка Ганна Скубенич. Вона показує віконні рами на смітнику за поштою. З ними перелякані і скривавлені азіати й бігли вулицею.

Рятували бідолах усім селом. Поки приїхали правоохоронці, уже нагодували, одягли, перев’язали рани. Щоб хтось із місцевих так знущався з нелегалів, тут не пригадують, хоча мертві іноземці в тутешніх лісах - не дивина. Лише на сільському кладовищі уже три безіменні могили.

Цього року на Закарпатті вже порушено 40 кримінальних справ проти провідників нелегалів. Засудили поки що тільки п’ятьох.

Власника будинку, де мордували іноземців, затримали на 10 діб. Наразі, за спротив прикордонникам. За рішенням суду він заплатить 8 тисяч гривень, але попереду ще кримінальна відповідальність.

Що насправді трапилося в будинку, встановить слідство, але вже по тому, як сюди прибуде перекладач з китайської.

ВідеоЯк не треба приймати закордонних гостей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: