Нелюди зняли з безпритульного кошенятка шкуру і залишили помирати у дворі

Кошеня, з якого зняли шкуру, майже чотири дні помирало у дворі гуртожитку, а люди спокійно спостерігали за його стражданнями.

У Калінінграді невідомі нелюди зняли з тримісячного бездомного кошенятка шкірку і залишили помирати. Нещасна тварина кілька днів бродила по двору гуртожитку на очах у десятків людей, але ніхто навіть не спробував її врятувати. Зробили це абсолютно сторонні люди, але було пізно.

Побачила котика випадково пізно ввечері, коли вигулювала в цьому районі собаку,  мешканка сусіднього мікрорайону. "Він ледве волочив задню частину тулуба, і я навіть спочатку не зрозуміла що з ним. Придивилася - і серце мало не зупинилося від жаху. Замість задньої частини тулуба у нього було суцільна маса. Здерта шкіра, кісточки переламані, замість хвостика бовтається обрубаний хрящик", - розповідає вона.

"Спочатку подумала, що його так собаки порвали, але потім зрозуміла, що швидше за все, це справа рук людей - шкіра знята ніби ножем", - каже жінка, яка знайшла котика.

Діти, що гуляють в околицях, повідали, що це не перший випадок знущання над тваринами. За два тижні до цього хтось убив ще одного кошеня, відрізав йому голову, а тушку насадив на палю. На думку дітвори, це зробило кілька місцевих підлітків у віці від 12 до 14 років.

Жінка через Інтернет попросила допомогти їй врятувати тварину, і добровольці знайшлися. "За 12 років практики я бачила багато випадків жорстокості з боку людей по відношенню до тварин, але з таким зіткнувся вперше, - каже лікар-ветеринар. - Кошеня був дуже сильно виснажене, мучилося від болю, щоб його оглянути довелося давати наркоз. Тіло було буквально роз'їдене личинками мух, деякі досягали в розмірі 1,5 см! Значить, тварина провела в такому стані не менше 3-4 днів".

Встановити характер ушкодження було непросто - можливо, кошеня позбулося шкіри через хімічний опік, механічне пошкодження, або шкурка була просто зрізана ножем.

"Мене вражає жорстокість людей, які бачили тварину і ніяк не реагували. Якщо б за допомогою звернулися хоча б на кілька днів раніше, кошеня можна було б врятувати! - каже ветлікар. - Але до нас привезли його занадто пізно, личинки заповнили всю його черевну порожнину, під шкірою добралися до лопаток".

Щоб кошеня більше не мучилося, його приспали.

Жінка, яка першою виявила у дворі гуртожитку нещасну істоту, збирається звернутися до міліції, сподіваючись, що буде порушена кримінальна справа за статтею "Жорстке поводження з тваринами". Проте шанси на це не дуже великі.

Читайте також:

Геймер убив кошеня, яке відключило ігрову приставку від Інтернету

Американець фарширував кошенят своєї подруги пральним порошком

Підліток виправ кицьку в машинці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: