Немовля знайшли в туалеті

Жахливий випадок відбувся в Межовій Дніпропетровської області. 29-річна жінка викинула новонароджену дівчинку в туалет.

туалет
Той самий туалет. (Фото: "Сегодня")
Жахливий випадок відбувся в Межовій Дніпропетровської області. 29-річна жінка, між іншим, мати трьох дітей, викинула новонароджену дівчинку в туалет у парку. Дівчинка залишилася жива. Рятувальники говорять, що дитині просто повезло, що туалетом користувалися нечасто, тому вона приземлилася на спину у фекалії, що підсохнули. Перехожа почула плач дитини і вбігла в сусіднє кафе, щоб знайти телефон і викликати допомогу. До речі, за декілька хвилин до цього там побувала і скривавлена мати. Вона цікавилася у працівників закладу, де можна купити одяг. Вони напоїли її водою і показали дорогу до найближчого магазину.

Рятувальники, що приїхали за викликом, не зважилися ламати бетонну підлогу туалету, побоюючись смертельно травмувати малюка шматками бетону. За допомогою трактора вони вирили підкоп, діставши таким чином доступ до підземної частини стіни будови, розібрали частину фундаменту і в отвір, що утворився, зміг пролізти старший лейтенант внутрішньої служби Олександр Пізняк. Він дотягся до дитини і витягнув його на свіже повітря.

Як розповів "Сьогодні" Олександр, дітей він рятував вперше, хоча дорослих на собі виносити йому раніше доводилося: "Звичайно ж, мені цікаво буде дізнатися про подальшу долю дівчинки. Коли узяв її на руки, вона просто тихо плакала". У рятувальника є 10-річний син, про наміри удочерити врятовану він "Сьогодні" не сказав. У лікарні Дніпропетровська лікарі оглянули малятка і, окрім невеликої простуди, не знайшли жодних проблем із здоров'ям. Вага найди — 2,5 кілограма, зріст - 48 см.

Матір співробітники міліції затримали в довколишньому магазині одягу, де вона приміряла собі новий наряд замість забрудненого при пологах. 29-річна Любов ніде не працює, незаміжня і вже має троє малолітніх дітей. Пояснити сенс свого нелюдяного вчинку жінка не змогла. Їй пред'явлено звинувачення за залишення людини в небезпеці, але, враховуючи наявність у неї дітей, покарання вона, швидше за все, отримає умовне, і її позбавлять материнських прав на новонароджену дочку.

У вересні 2006 року подібний випадок відбувся з малюком з кримського селища Першотравневе. Він тепер виховується в сім'ї спроможного бізнесмена, який його усиновив. Першу годину свого життя малюк провів в сморідній рідоті туалету, куди його скинула мати, намагаючись позбавитися. При хрещенні його нарекли Юліаном Семеновим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: