Нетрадиційні методи лікування

У Нью-Йорку арештований лікар-шарлатан з Росії, який альтернативними методами лікував жінок від раку і одночасно сексуально домагався їх.

57-річний російський іммігрант Віктор Гончаров був арештований на минулому тижні, йому пред'явлені звинувачення в сексуальному насильстві і незаконній професійній діяльності.

Гончаров, що мав кабінети для медичної практики в Манхеттені і на Брайтон-біч, видавав себе за фахівця з так званої "терапії Коха" - альтернативної форми лікування раку. При цьому в американському Національному інституті раку немає даних про те, що дана терапія ефективна.

Гончаров обвинувачується в сексуальних діях у відношенні принаймні двох пацієнток. У обох випадках він видавав себе за лікаря. У першому випадку йдеться про 23-річну жінку. Як встановило слідство, в період з лютого по липень 2006 року „лікар” п'ять разів вводив їй в сідниці якийсь невідомий розчин.

"Під час ін'єкцій підозрюваний гладив сідниці постраждалої і вимовляв фривольні фрази. Одного разу він засунув руку жінці в труси і став гладити піхву", -йдеться в судових документах.

У квітні 2006-го Гончаров аналогічним чином поступив з ще однією жінкою. Після уколів самозванець продемонстрував свій пеніс і запропонував жінці зайнятися з ним сексом, йдеться в документах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: