Нетрадиційні „визволителі”

У голандському місті Ґронінґен група ВІЛ-інфікованих чоловіків свідомо поширювала небезпечний вірус. Арештовано чотири підозрюваних.

Міжнародний прапор гей-клубу
Злочинці знайомилися зі своїми жертвами через інтернет-чати і запрошували їх на так звані "секс-вечерінки".

Там за допомогою нелегального в Нідерландах "наркотика насильства" більш відомий, як "рідкий екстазі" (GHB) вони одурманювали своїх жертв. Під впливом GHB лібідо підвищується, а опір до насильницьких дій загальмовується, людина входить в напівсонний стан.

Чоловіків, що знаходилися під впливом наркотика, злочинці ґвалтували, а потім ще й робили їм внутрішньовенні ін'єкції з власної, інфікованої ВІЛ позитивної крові.

Скільки таких вечірок відбулося і коли вони почалися, не повідомляють.
Поки в поліцію звернулося четверо постраждалих, проте їх кільіксть, швидше за все, буде зростати.

Підозрювані ж говорять, що свідомо вводили свою кров здоровим чоловікам, щоб заразити їх ВІЛ. Як мотив такого злочину вони називають "приємне відчуття влади над партнером під час сексу".

Всі голландські ЗМІ, а також різні громадські організації поширюють інформацію про цей випадок, а також про потенційну небезпеку. Розповсюджуються флаєри в кафе на півночі країни, проінструктовані дільничні лікарі і співробітники венеричних диспансерів.

Прокуратура Нідерландів винесла підозрюваним звинувачення в нанесенні тяжких травм, зґвалтуванні і наявності у них нелегальних наркотиків.

У спробі вбивства їх звинуватити складно, оскільки ВІЛ більше не вважається в Нідерландах смертельним захворюванням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: