Невідомі обікрали "афериста сторіччя" Бернарда Медоффа

Злодії посеред білого дня обікрали маєток Роберта Медоффа, який нещодавно був визнаний "найбільшим фінансовим шахраєм-2008".

З маєтку засновника найбільшої в історії фінансової піраміди Бернарда Медоффа вкрали статую, повідомляє телекомпанія CNN.

Двометровий монумент зображав двох охоронців, які сидять на лавці біля басейну на віллі Медоффа у Флориді, в елітному районі Палм Біч. За оцінкою поліції, вкрадені "стражі" коштують понад 10 тисяч доларів.

Скульптурна композиція зникла посеред білого дня, коли хатня робітниця ненадовго залишила маєток Медоффа.

Нещодавно Бернард Медофф очолив рейтинг найбільших фінансових шахраїв 2008 року, які повинні нести відповідальність за світову кризу, за версією журналу Forbes.

Компанія Bernard L. Madoff Investment Securitie входила до найбільш впливових інвестиційних, консалтингових і брокерських компаній США, що оперують на міжнародному ринку.

Вона позиціонувала себе як компанія, що використовує "інноваційні технології", за допомогою чого з моменту свого створення в 1960 році демонструвала стійке зростання.

Медофф впродовж десятиліть гарантував клієнтам високий фіксований дохід і виплачував його, залучаючи нових інвесторів.

У списку обдурених вкладників виявилися найбільші світові банки BNP Paribas, HSBC, Credit Agricole, Societe Generale, Natixis, Nomura, Royal Bank of Scotland, UniCredit та інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: