Невловимий злочинець пограбував дев'ять київських банків

Грабіжник столичних банків не боявся та залишав на місці злочину свої відбитки пальців, але спіймати його досі не вдалося.

Пограбування дев'яти банків у Києві протягом минулого року здійснила одна і та сама людина, повідомив начальник столичної міліції Віталій Ярема.

"В 2008 році в Києві з'явилася невідома особа, яка самостійно 9 разів зайшла в різні не філії банківських установ, які не охоронялися, і вчинила розбійні напади. Ми встановили, що це дійсно одна особо скоїла ці злочини", - заявив він.

За словами Яреми, підозрюваний не боїться і залишає свої відбитки пальців.

"Він не судимий, і в цьому є складність розкриття цього злочину. Ця людина однозначно не попадала в поле зору правоохоронних органів", - зазначив він.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, зі свого боку, попередив, що банки будуть грабувати частіше. Ключовою проблемою він назвав відсутність технічної і фізичної охорони, а також низький рівень розкриття справ про пограбування.

Водночас прокурор Києва Євген Блажівський вважає за доцільне підвищити відповідальність керівників фінансових установ у разі їхнього пограбування – внести зміни до ст. 367 "Халатність" Кримінального кодексу.

Читайте також:

Вуличних злочинців у Києві побільшало на третину

У Києві службовець імітував пограбування банку

Міліція затримала ще двох бандитів "Капітошки"

ВідеоНевловимий злочинець пограбував дев'ять київських банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: