Невловимий злочинець пограбував дев'ять київських банків

Грабіжник столичних банків не боявся та залишав на місці злочину свої відбитки пальців, але спіймати його досі не вдалося.

Пограбування дев'яти банків у Києві протягом минулого року здійснила одна і та сама людина, повідомив начальник столичної міліції Віталій Ярема.

"В 2008 році в Києві з'явилася невідома особа, яка самостійно 9 разів зайшла в різні не філії банківських установ, які не охоронялися, і вчинила розбійні напади. Ми встановили, що це дійсно одна особо скоїла ці злочини", - заявив він.

За словами Яреми, підозрюваний не боїться і залишає свої відбитки пальців.

"Він не судимий, і в цьому є складність розкриття цього злочину. Ця людина однозначно не попадала в поле зору правоохоронних органів", - зазначив він.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, зі свого боку, попередив, що банки будуть грабувати частіше. Ключовою проблемою він назвав відсутність технічної і фізичної охорони, а також низький рівень розкриття справ про пограбування.

Водночас прокурор Києва Євген Блажівський вважає за доцільне підвищити відповідальність керівників фінансових установ у разі їхнього пограбування – внести зміни до ст. 367 "Халатність" Кримінального кодексу.

Читайте також:

Вуличних злочинців у Києві побільшало на третину

У Києві службовець імітував пограбування банку

Міліція затримала ще двох бандитів "Капітошки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: