Німка вбила трьох немовлят

Поліція німецького міста Плауена в середу заявила про виявлення третього трупа дитини, убитої власною матір'ю.

Мова йде про дівчаток, народжених однією і тією ж матір'ю в 2002, 2004 і 2005 роках, розповів журналістам на прес-конференції в середу представник міської прокуратури.

За його словами, "нелюдяний злочин" був розкритий абсолютно випадково, завдяки точному дотриманню різними установами своїх посадових інструкцій.

Річ у тому, що, хоча нині 28-річна мати так ніде і не зареєструвала дочку, яка з'явилася на світ в лютому 2002 року, клініка, як і належить, повідомила дані про новонароджену в місцеве відомство з охорони здоров'я.

Оскільки ця установа займається, зокрема, обов'язковим передшкільним медичним обстеженням дітей, дівчинка була включена в списки на обстеження в 2008 році.

Уточнюючи дані про дитину, служба у справах дітей і молоді виявила відсутність його офіційної реєстрації і звернулася за роз'ясненнями до матері.

Жінка, яка має в даний час двох дітей від свого нинішнього співмешканця, заявила соціальним працівникам, що народила дитину від іноземця, який кинув її і виїхав з Німеччини з новонародженим малюком.

Співробітники служби повідомили про це поліцію, яка зайнялася перевіркою сигналу. В результаті на допиті в поліції жінка зізналася, що дитина "несподівано" померла через декілька днів після народження. Не бажаючи неприємностей, вона запакувала труп в поліетиленовий пакет і поклала у валізу, яку залишила на зберігання у родичів.

29 листопада вона відвела поліцейських в будинок, де був захований труп. Представник прокуратури повідомив, що за цей час тіло новонародженого фактично муміфікувалося, так що причину смерті встановити виявилося неможливим.

Жінка була випущена на свободу за недоведеністю провини. Проте, прокуратура розпорядилася про проведення подальшого розслідування, і тиждень опісля поліцейські виявили другий труп (у морозильній камері у квартирі підозрюваної), а потім в середу і третій труп (на балконі в поліетиленовій упаковці) новонароджених.

Жінку знову арештовали, прокуратура порушила справу за підозрою в потрійному вбивстві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: