Нова пригода на залізниці

В Україні зійшли з рейок два вагони пасажирського потягу сполученням Челябінськ-Сімферополь. Ніхто не постраждав.


В Україні зійшли з рейок два вагони пасажирського потягу сполученням Челябінськ-Сімферополь. Ніхто не постраждав, повідомляє в неділю Газета.ру з посиланням на джерело в міністерстві транспорту Росії.

"21 липня о 00:49 на станції Горлівка Української залізниці було допущено схід вагонів потягу № 279 сполученням Челябінськ-Сімферополь. За попередніми даними, це відбулося внаслідок пошкодження залізничних колій", - розповіло джерело.

За інформацією згаданого джерела, перший і другий головні вагони потягу зійшли з рейок. "У першого вагону зійшов один візок і частково пошкодив тамбур. Другий вагон також вийшов за габарит шляху", - уточнив він. За словами джерела, було ухвалено рішення відчепити від потягу перший вагон. Його пасажирів розмістили в інших вагонах.

"О 04:20 потяг було спрямовано до місця призначення. По ходу слідування до локомотива було причеплено два додаткові вагони, в яких і розмістилися пасажири ушкоджених вагонів", - повідомив співробітник Мінтрансу. За його інформацією, для розслідування причин події на місце виїхали особисто начальник департаменту пасажирських повідомлень ВАТ "Російські залізниці" і начальник Челябінського депо пасажирських вагонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: