Новий потужний циклон формується біля узбережжя Австралії

Новий потужний тропічний циклон "Трейси" формується недалеко від північного узбережжя Австралії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Циклону "Трейси" , що наближається до Австралії, вже присвоєно п'яту категорію небезпеки. Швидкість поривів вітру в його епіцентрі перевищує 300 кілометрів на годину.

Міжнародний експерт з Національного центру атмосферних досліджень США, доктор Грег Холланд попереджає, що основний удар стихії очікується на Північну територію.

"Циклон з такою потужністю зазвичай викликає в 1000 разів більше пошкоджень і руйнувань, ніж  циклон першої категорії небезпеки, - підкреслив Холланд, - Для місцевих мешканців це стане справжнім випробуванням".

Протягом останнього тижня це вже другий тропічний циклон. Через повінь, викликаною циклоном "Еллі" штат Квінсленд вже оголошений зоною національного лиха. "Число потужних циклонів, що збільшується, є індикатором глобальної зміни клімату, - відзначив доктор Холланд, - Такими ознаками є не лише бурі, але і підвищення температур, і затяжні зливи".

Читайте також:
Австралійський штат Квінсленд оголошений зоною національного лиха
Австралія потерпає від найсильнішої за останні 30 років повені
Через спеку в Австралії загинули більше 20 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: