Нянька загойдала немовля до смерті через відмову їсти

Підсудна жінка обвинувачується в суворому поводженні з дітьми і вбивстві 10-місячного немовляти.

У Великобританії судять няню, яка вбила дитину, котра не бажала приймати їжу. 10-місячне немовля загинуло , бо нянька сильно його трясла.

34-річна Кармен Тоськано Нараньо і раніше насильно годувала хлопчика, в якого були проблеми з апетитом. При цьому вона завіряла матір дитини, що так чинити просто необхідно, інакше маля зростатиме худим.

Нараньо вбила маленького Ділана Салінаса, за яким доглядала всього декілька місяців, поки мати дитини знаходилася на роботі. Слідством встановлено, що в своїй виховній методиці нянька дотримувалася суворих правил, вимагаючи від дітей беззаперечного підпорядкування. В даному випадку жінка була упевнена, що сама знає, скільки дитині потрібно їжі. З цієї причини відмова хлопчика допивати молоко вивело сувору няню з себе, відзначили на суді.

Серце Ділана перестало битися в квартирі Нараньо 11 квітня 2007 року. Після термінової госпіталізації в Королівську лікарню в південному районі Лондона лікарям вдалося повернути пацієнта до життя. З тієї миті Ділан прожив ще 19 днів, але потім стан його здоров'я різко погіршався. 2 червня 2007 року Ділан Салінас помер в реанімації педіатричного центру інтенсивної терапії.

"Сканування головного мозку Ділана показало що він отримав серйозну внутрішню травму, - озвучував дані медичної експертизи прокурор Джонатан Різ. - Фахівці виявили згусток крові на зовнішньому шарі мембрани, що покриває мозок".

Крім того, дослідження очей дитини виявило посилений кровотік в кровоносних судинах сітківки. Характер отриманих пошкоджень говорить про те, що дитину сильно трясли. "Наслідки цих травм говорять про наявність синдрому трясіння немовля", - відзначив прокурор. Термін "синдром трясіння немовля" використовується для визначення наслідків сильного трясіння дитини, яке призводить до важких травм головного мозку. Тим часом сторона захисту поставила під сумнів виводи медичних експертів. На процес буде притягнений незалежний фахівець, який повторно вивчить походження травм.

Матір Ділана Ребека підтвердила, що няня досить суворо обходилася з її дитиною, узявши за звичку насильно годувати хлопчика. Для цього вона використовувала свою "фірмову" пляшку із збільшеним отвором в сосці. Хлопчик чинив опір і плакав, проте нянька запевняла, що "якщо його так не годувати - він залишиться худим".

Крім того, мати дитини бачила, як одного дня сувора няня вдарила по голові іншу свою вихованку: дівчинка нібито теж відмовлялася доїдати запропоновані "ласощі". Пізніше Ребека побачила цю ж дівчинку з синцем на обличчі. Свою поведінку тоді няня пояснила тим, що у неї нібито "була вагома причина, щоб побити дівчинку". Після цього епізоду підсудна була звинувачена в жорстокій поведінці відносно малолітніх дітей. Через п'ять місяців вихователька жорстоко замучила Ділана. Підсудна заперечує провину за всіма пунктами. Процес продовжується.

Читайте також:

Дід зарізав дворічну онучку за те, що вона сміялася під час кризи

На Сицилії собаки загризли дитину

Донеччанка замовила кілеру рідну матір

Індійські лікарі врятували хлопчика, якого наскрізь пробило арматурою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: