Один з найбагатших людей Європи наклав на себе руки

У Німеччині покінчив життя самогубством один з найбагатших людей Європи, мільярдер Адольф Меркль.

Адольф Меркль.
NEWSru.com
Адольф Меркль
Звести рахунки з життям Меркль вирішив втративши сотні мільйонів євро в результаті світової фінансової кризи.

Як повідомила у вівторок пресі сім'я покійного, 74-річний промисловець і фінансист убив себе у понеділок увечері.

Представники прокуратури міста Ульма, біля якого жив Меркль, заявили, що бізнесмен кинувся під поїзд. Виходячи з доказів немає підстав підозрювати насильницьку смерть.

"Відчайдушний стан його компаній, викликаний фінансовою кризою, невизначена ситуація останніх декількох тижнів і свідомість безсилля що-небудь зробити зламали цього палкого підприємця, відданого родинній справі, і він наклав на себе руки", - говориться в заяві, поширеній сім'єю покійного.

Адольф Меркль займав 94-е місце в списку найбагатших людей планети, складеному авторитетним журналом Forbes в 2008 році. Серед компаній, які він контролював, - "ХайдельбергЦемент", найбільший в Німеччині виробник цього будматеріалу з капіталом в 11 млрд євро, найбільша у ФРН і друга за розмірами в Європі компанія з оптової торгівлі ліками "Фенікс фармахандель" та компанія "Ратіофарм", що виготовляла ліки -дженерики - порівняно дешеві аналоги препаратів найбільших фармкомпаній.

За даними з фінансових кругів, Адольф Меркль втратив сотні мільйонів євро в результаті операцій з цінними паперами. Лише збитки від операцій з акціями концерну Volkswagen принесли Мерклю втрати у розмірі 400 млн євро (539 млн доларів).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: