Однорукий інвалід влаштував криваву бійню у Фонді соцстрахування

50-річний росіянин розстріляв працівників Фонду соціального страхування і наклав на себе руки. У передсмертному листі він шкодував, що не міг застрелити ще більше чиновників.

У місті Нижній Тагіл в Росії однорукий інвалід влаштував криваву розправу над керівництвом Фонду соціального страхування. Він застрелив двох людей в офісі фонду, а потім наклав на себе руки.

Мотивом злочину стало невдоволення чоловіка виплаченою компенсацією, розмір якої урізали в чотири рази.

50-річний Сергій Рудаков прийшов до філії Свердловського регіонального відділення Фонду соцстрахування РФ з рушницею "Сайга" 12-го калібру.

Спочатку він зайшов до кабінету юристів, де вистрілив в голову 70-річного юриста Юрія Столєтова. Заряд був настільки потужним, що у працівника фонду пострілом буквально знесло півголови. Чоловік помер на місці.

Після цього Рудаков розстріляв двері приймальні, зайшов у кабінет директора і пострілом у живіт убив керівника філії Фонду Олену Скулкіну.

Потім Рудаков дійшов до кінця коридору, приставив рушницю до стіни і вистрілив собі в голову.

Під час огляду його сумки міліціонери виявили протез лівої руки і передсмертну записку на п'яти аркушах, в якій інвалід описував свої поневіряння в пошуках правди і лаяв чиновників, через яких був змушений жити в злиднях.

З'ясувалося, що чоловік втратив руку в результаті нещасного випадку на роботі – він працював на алмазних копальнях Якутії.

У своєму передсмертному листі Рудаков також шкодував, що йому не вдалося розстріляти чиновників з Якутії.

Сергія Рудакова визнали інвалідом, і з 28 квітня 1992 року він одержував пенсію в розмірі 7 тисяч 560 рублів (трохи більше ніж 1900 гривень).

Пізніше інвалід переїхав на постійне місце проживання в Свердловську область, але, за даними правоохоронців, за ці роки фонд соціального страхування скоротив йому виплати в чотири рази. Рудаков почав судитися з фондом, в результаті на підставі рішення суду фонд провів перерахунок в сумі 249 тисяч 834 рубля, а також визначив щомісячну страхову виплату в розмірі 21 тисячі рублів. Період виплати зазначеної щомісячної пенсії був встановлений з 1 січня 2010 безстроково.

Читайте також:

Голодний бомж на смерть забив чиновника бейсбольною биткою

Американського чиновника роздягли до шкарпеток і повісили на кладовищі

На Луганщині п'яний водій розстріляв інспектора ДАІ

Чоловік зарізав начальника через маленьку зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: