Омонівці до смерті закатували чоловіка, знявши з нього скальп

Російські поліцейські закатували чоловіка так, що його ще теплий труп не одразу впізнала навіть його мати.

У Пермському краї Росїйської Федерації бійці ОМОНу влаштували наліт на будинок сільської родини і звіряче вбили чоловіка після того, як посварилися з ним і його дружиною в барі. Зі своєї жертви поліцейські-бузувіри та їх спільники зняли скальп, після чого кинули спливаючого кров'ю людину в лісі. 41-річний Олег Бичков помер у лікарні, а в морзі його не одразу впізнала навіть мати - так довго і старанно над ним знущалися.

З семи учасників нападу четверо стали свідками. До того ж, щоб не заплямувати честь мундира, садистів заднім числом звільнили з поліцейського спецназу.

Конфлікт між родиною Бичкова та омонівцями розпочався 28 липня, коли дружина Бичкова Катерина посварилася в барі з іншого місцевою мешканкою - Іриною Джаматдіновою. Жінки давно не ладнали, але цього разу з Іриною був друг - 24-річний співробітник крайового ОМОНу Євген Вашкевич. Він і вирішив заступитися за даму перед дамою.

На другий день ОМОНівець Вашкевич зібрав загін приятелів, двоє з яких були у формі омонівців, решта - у спортивних костюмах. З собою у них була зброя - біти, електрошокери, ножі і травматичний пістолет.

Олега Бичкова омонівці схопили на вулиці. Його разом з другом Сергієм Піпкіним заштовхали в багажник машини.

Потім злочинці поїхали додому до дружини Бичкова та його батькам. Побили його дружину та батьків, волаючи: "Стояти, міліція!"

У цей момент на крики стали збиратися місцеві жителі, і злочинці кинули рідних Бичкова і зі своїми жертвами в багажнику ухали в ліс.

"Вони знущалися витончено, хотіли заподіяти максимум страждань. Мого сина спочатку страшно побили, тикали в нього електрошокером, - розповідає Наталя Бичкова. Йому переламали все що можна, в тому числі ключицю, лопатки. Пізніше досвідчений травматолог мені сказав, що таких страшних травм не бачив за всі 15 років своєї роботи. Синочку відбили нирки, знущалися більше години. Врешті ці нелюди зрізали з його голови волосся разом з шкірою! "

"Там їх били, катували, Піпкіна змусили копати собі могилу, Олегу волосся з голови збрили разом зі шкірою. Потім кинули їх і поїхали ... Коли їх знайшли, Олег ще живий був. Катюша розповіла, що викликали швидку. Швидка повезла їх в Гайне ... а до Гайне 100 кілометрів. Так бандити ще півдорозі їх на машинах переслідували, тільки потім відстали. Але Олега врятувати не вдалося ". Другу Олега Сергію дісталося менше, і він вижив.

Під суд піде лише один омонівець - він втратив на місці посвідчення.

Читайте також:

На Сумщині п'ятеро міліціонерів до смерті забили чоловіка

Міліціонерів починають судити за смерть студента в київському відділку

У Дніпропетровській області міліціонер застрелив підлітка, ще один поранений

У російській лікарні померла жінка, яку доставили з міліції із травмами голови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: