Оперна діва вбила чоловіка-мільйонера і найняла його двійника

Оперна діва вбила свого чоловіка заради отримання його статку. Вона найняла двійника, щоб він під виглядом її чоловіка у адвоката переписав усі гроші на дружину.

Поліція Німеччини вважає, що 55-річна оперна співачка Вальтрауд Хілл вбила свого 71-річного чоловіка, а потім разом з його двійником прийшла до адвоката і переписала весь його статок на своє ім'я. Статок зниклого бізнесмена, тіло якого досі не знайдено, оцінюється в 5,5 мільйонів євро.

Оперна діва ретельно відбирала кандидатуру на роль двійника свого чоловіка. Вона, за даними поліції, звернулася з проханням про допомогу до вісьмох чоловіків. Один з кандидатів на роль "мільйонера" розповів поліції, що Вальтрауд показала йому фотографію свого "старого чоловіка" і попросила зіграти його роль у адвоката. "Але я відмовився, бо не хотів бути замішаний в ці справи", - розповів свідок.

Жертва злочину, 71-річний Герман Хілл, "безслідно зник" у жовтні 2009 року. Підозри поліції викликало те, що він несподівано з'явився в супроводі своєї дружини в офісі свого адвоката у Фрайбурзі, переписав своє майно на ім'я дружини, і потім знову зник.

Газета German Herald повідомляє, що у цій справі поліцією були допитані 7000 чоловік.

Німецькі поліцейські говорять, що оперна співачка зробила "ідеальне вбивство" в дусі Хічкока, і була переконана, що воно не буде розкрито.

У бесіді з поліцейськими вона заявила, що її чоловік з'явився лише на один день, щоб переписати на неї свій стан, а потім знову поїхав у відрядження і вже два місяці від нього немає ніяких звісток.

Хоча тіло Германа Хілла досі не знайдено, його дружина була заарештована за звинуваченням у вбивстві і шахрайстві.

Читайте також:

Британський Фрітцль 30 років ґвалтував своїх дочок на очах у соціальних служб

Відвідувач кінотеатру заколов термометром сусідку, яка попросила тиші

Наркоман задушив друга і викинувся з вікна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: