Пацієнти психоінтернату на Одещині на смерть забили товариша

Вихованці інтернату закатували свого товариша, якого помістили в карцер після бійки за телевізор. Адміністрація нашвидкуруч поховала тіло, не повідомивши міліції.

Пацієнти психоневрологічного інтернату на Одещині до смерті забили свого товариша, а адміністрація закладу намагалася приховати вбивство, швидко поховавши тіло.

За висновками експерта, смерть 48-річного пацієнта настала саме через сильні побиття. У загиблого були переламані всі ребра. Лікар, не повідомивши міліцію, наказав поховати загиблого.

Він виправдовується, що через три дні після смерті зберігати тіло було неможливим через спеку. Матір загиблого від нього відмовилася, тому адміністрація прийняла рішення поховати його сама.

На думку в.о. прокурора району, це укриття злочину.

Причиною конфлікту став телевізор. Двоє інтренатівців побилися за можливість дивитися різні канали. Найагресивнішого забрали в ізолятор, укололи заспокійливе і прив'язали до ліжка. Прибиральниця з коридору бачила, як його, лежачого, добивали інші пацієнти, які були в ізоляторі.

Адміністрація знайшла автора смертельних ударів, на нього вказали свідки. Але чоловік винним себе не визнає, каже, що в інтернаті з пацієнтами поводяться так, що померти - не дивина.

"Нас тут б'ють, закривають в карцері, прив'язують та колють, якщо ми не йдемо на роботу нас у карцер закривають", - розповів вихованець інтернату Андрій Баранов.

Директор закиди про жорстокість відкидає. Вона зізнається, що через хворобу в пацієнтів бувають напади агресії, і вгамовувати їх просто необхідно. Але це роблять лише дозволеними засобами.

Чи справді це так, з'ясовуватимуть слідчі в межах кримінальної справи. Обіцяють перевірити всі скарги пацієнтів, і таки з'ясувати, чому лікар приховував факт смерті.

Читайте також:

Хлопець зґвалтував і вбив дівчину до дня народження матері

Господар "зацементував" злодійкуватого гостя у вигрібній ямі

У Запоріжжі бабуся спалила в ліжечку трирічну онук

В Одесі квартирант вбив сусідку за пляшку вина

ВідеоУбивство у психоневрологічному інтернаті на Одещині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: