Пасажири автобуса роздягли грабіжницю, облили бензином і підпалили

Пасажири автобуса, розлючені тим, що інші грабіжники встигли втекти, довго били їхню спільницю, а потім роздягли і вирішили спалити живцем.

В місті Гватемала пасажири автобуса спіймали жінку, яка зі спільниками хотіла їх пограбувати, роздягли, облили бензином і підпалили. Якби не правоохоронці, жінка б згоріла дощенту.

Марія Алехандра Торрес – молода грабіжниця з трьома спільниками напала на пасажирів автобуса, щоб пограбувати. Однак пасажири не злякалися озброєних грабіжників і ті почали втікати.

Самосуд в Гватемалі
Daily Mail
Самосуд в Гватемалі
Здобиччю розлюченого натовпу стала Марія Алехандра, інші члени банди встигли сховатися.Молоду грабіжницю довго били, а потім вирішили покарати ще жорстокіше.

Поліцейські, які прибули на виклик, загасили полум'я і заарештували жінку.

Самосуд досить звичайне явище в Гватемалі. У минулому році гнів натовпу обрушився на 250 осіб, 40 з них були забиті до смерті. Лінчувати можуть не тільки грабіжників, але і несумлінних чиновників або "дуже м'яких" суддів.

Ця практика родом із громадянської війни 1960-1996 року, коли самосуд, здійснюваний патрулями цивільної оборони, був цілком узаконений. Тоді від рук "месників" загинули більше 200 тисяч людей.

Схожий інцидент трапився в Мелітополі в Запорізькій області. Два молоді чоловіки і дівчина разом випивали, а потім посварилися і дівчину спробували спалити живцем. 30-річну жінку з важкими опіками доставили до лікарні сусіди.

Читайте також:

У Мелітополі облили бензином і підпалили молоду дівчину

На Миколаївщині двоє братів закопали живцем злодійкуватого наймита

Під час сварки жінка облила коханця спиртом і підпалила

На Харківщині п’яний чоловік підпалив дружину і чотирьох дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: