"Павлоградському маніяку" почали зачитувати вирок

Сергій Ткач чверть століття ґвалтував та вбивав жінок і дітей на території Дніпропетровської та Запорізької областей.

У Дніпропетровському апеляційному суді почали оголошувати вирок Сергію Ткачу лише за першу половину епізодів, яку вдалося розглянути.

Довічне позбавлення волі – таке покарання просить у суду не лише прокуратура, а й сам Сергій Ткач. У своєму останньому слові "пологівський маніяк" визнав провину і попросив об'єктивності.

Оголошення вироку триватиме кілька днів. І на цьому суди для Сергія Ткача не закінчаться. Його ще чекає розгляд другої половини епізодів.

Нагадаємо, вбивства із згвалтуваннями в збоченій формі Сергій Ткач здійснював з 1980 по 2005 рік на території Криму, Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській областей.

Будучи знайомий з оперативною практикою міліції, Сергій Ткач не залишав слідів на тілах своїх жертв: знімав з них всі предмети одягу і взуття, на яких могли б залишитися відбитки його пальців, ретельно знищував докази, не залишаючи на місці злочину недопалків і недоїдків, затоптував сліди, витирав сліди сперми. Перед вбивством випивав стакан горілки з димедролом.

Вбиваючи, Сергій Ткач пережимав дівчині сонну артерію і брав щось на пам'ять: золоті прикраси, помаду, люстерко, сумочку і нижню білизну жертви. З місця злочину тікав по шпалах, оскільки службові собаки не можуть узяти слід.

Сергій Ткач був затриманий в своєму будинку на околиці селища Пологи в серпні 2005 року.


ВідеоСергію Ткачу почали оголошувати вирок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: