"Павучиха" поїла клофеліном і ґвалтувала чоловіків

Зі своїми жертвами Валерія поводилася як самка павука, яка висмоктувала з самця всі соки.

У Тамбовській області міліціонери затримали молоду ґвалтівницю, від дій якої постраждали щонайменше 10 осіб. Жінка поїла жертв напоями з клофеліном, а потім піддавала їх жорсткій сексуальній нарузі. Один постраждалий відмовився писати заяву на збочинку.

У міліції 32-річну затриману Валерію К. охрестили "Павучихою", оскільки дівчина колекціонує павуків і є шанувальницею трилерів. Вона заманювала чоловіків у своє помешкання, поїла міцними напоями з сильнодіючим препаратом, а потім втілювала в життя свої жахливі сексуальні фантазії. Лише через добу ошукані чоловіки розуміли, як ними скористалися.

За даними розпочатого розслідування, в минулому Валерія була студенткою Тамбовського університету і ніколи не намагалася привернути до себе зайву увагу. Однак для чоловіків вона виявилася "тихим омутом": зі своїми жертвами Валерія поводилася як самка павука, яка висмоктувала з самця всі соки.

Знайомі і друзі і раніше помічали надзвичайну пристрасть дівчини до особливо витончених фільмів жахів і павукообразним тварюкам. Розповіді про так звану "чорну вдову" дівчина слухала з завмиранням серця. А через деякий час в лікарню з дивною сталістю стали потрапляти чоловіки, які були знайомі з Валерією.

За дивним збігом обставин, у лікарняне ліжко потерпілі потрапляли відразу після побачення з Павучихою, а діагноз завжди був однаковий: клофелінове отруєння та ознаки сексуального насильства.

У своїй бесіді з лікарями постраждалі говорили про миловидну брюнетку, яка запросила їх у гості, а після пари випитих келихів вони вже нічого не пам'ятали. Потім вона джгутом перетягувала інтимне місце у чоловіків і розважалася з ними як хотіла.

Більше за всіх постраждав 29-річний Денис Ф., для якого зустріч з любителькою павуків закінчилася серйозною травмою пеніса і, як наслідок, зірвалося йог о весілля. "Знайшов собі б ... дь на стороні, - заявила в лікарні наречена, дізнавшись про характер хвороби коханого, - ось і забавляйся з нею, а мене забудь".

Більш завбачливо повів себе 32-річний Артем З. Уже будучи в квартирі Валерії, він зателефонував своєму знайомому і сказав, що познайомився з чарівною подругою. При цьому шукач любовних пригод навіть натякнув другу про можливості невеликої романтики на трьох. Але хлопець, який проводив вечір зі своєю нареченою, відмовився.

Вже на наступний день Артем опритомнів на лікарняному ліжку. Про минуле побачення нагадував статевий орган, який набряк і гул у голові.

Тепер слідчі намагаються встановити точну кількість постраждалих від дій дівчини. А саму Валерію помістили в ізолятор.

Поки встановлено, що на рахунку любительки павуків десять жертв. Правда, один з них заяву писати не захотів. "Все було чудово, - заявив слідчим юнак, - я люблю такі гарячі штучки. Якби ще не клофелін".

Читайте також:

Тисячі жінок оголосили сексуальний страйк

Норвежця арештували за екстремальний секс за кермом

Перукарка три дні ґвалтувала злодія, який спробував її пограбувати

Французький пенсіонер "розважався" стріляниною по сусідам 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: