Педофіл 18 разів зґвалтував своїх прийомних дітей

Вітчим-алкоголік три роки ґвалтував падчерку та пасинка, та примушував їхню матір приєднуватися до нього.

У Тверській області Росії завершено слідство у справі подружжя, яке підозрюється в сексуальному насильстві щодо дітей.

Як повідомляє прес-служба Слідчої колегії прокуратури (СКП) РФ, Юрієві і Тетяні Прокопченко висунуті звинувачення за статтями "зґвалтування" і "насильницькі дії сексуального характеру". Крім того, чоловік звинувачується в залученні неповнолітнього до здійснення злочину, а його дружина - в невиконанні обов'язків по вихованню дітей.

Як встановлено слідством, Юрій Прокопченко впродовж трьох років, з 2005 по 2008 рік, знущався над пасинком і падчеркою – дітьми своєї дружини Тетяни. Його звинувачують за 18 епізодами сексуального насильства над ними. Крім того, встановлено, що Прокопченко бив дітей і погрожував їм.

З матеріалів справи випливає також, що Тетяна Прокопченко не лише знала, що чоловік знущається над її сином і дочкою, але і сама приймала участь у зґвалтуванні своїх дітей. Наголошується, що жінка робила це під страхом розправи, оскільки чоловік загрожував убити її в разі непокори.

Місцеві ЗМІ зазначають, що хлопчикові, який піддавався насильству, виповнилося 13 років, а дівчинці – 12.

У повідомленні СКП РФ говориться також, що підслідні проживають в одному з сіл Ржевського району Тверської області. Окрім двох дітей Тетяни Прокопченко, в сім'ї виховуються ще троє спільних дітей подружжя (за деякими даними, четверо).

Повідомляється також, що Юрій Прокопченко, 1976 року народження має п'ять судимостей і страждає психічним розладом. Крім того, і у нього, і у дружини виявлений алкоголізм другої стадії.

В даний час Юрій Прокопченко арештований, а його дружина відпущена під підписку про невиїзд.

За даними російської преси, четверо старших дітей з сім'ї Прокопченко (у тому числі постраждалі від сексуального насильства) на даний момент знаходяться в притулку. Двоє молодших, у тому числі однорічне маля, залишаються з матір’ю.

Читайте також:

Вбивця, що відсидів 36 років, благає, щоб його стратили

Жінка через ревноші забила молотком партнерку з групового сексу

Єгипетського олігарха відправили на шибеницю за вбивство поп-зірки

Хлопчик чотири місяці повільно помирав від катувань батьків та голоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: