Педофіл кілька років ґвалтував неповнолітню сусідку

Все стало відомо після того, як у червні цього року дитина була доставлена до лікарні з ознаками венеричного захворювання.

Слідчими органами міста Можайська Московської області завершено розслідування кримінальної справи за обвинуваченням 37-річного місцевого жителя у зґвалтуванні неповнолітньої. Слідство встановило, що 11-річна дівчинка протягом кількох років неодноразово піддавалася насильству з боку свого сусіда. Як повідомляє Слідчий комітет при прокуратурі РФ, дівчинка виховувалася в неблагополучній сім'ї. Батьки не дбали про її вихованні, харчувалася вона в основному у сусідів і основну частину часу була надана сама собі.

З серпня 2006 року по квітень 2008 року обвинувачений погрозами й обманом умовляв дівчинку піти в ліс або зайти у його квартиру, де і робив з нею насильницькі дії сексуального характеру. Він чудово знав вік дівчинки, оскільки вона регулярно приходила спілкуватися з його дітьми.

Все стало відомо після того, як у червні цього року дитина була доставлена до лікарні з ознаками венеричного захворювання. Тоді ж батьки і дізналися про страшний діагноз, і про те, що дівчинку ґвалтували протягом декількох років.

Суд за клопотанням слідства обрав відносно обвинуваченого запобіжний захід у вигляді взяття під варту. За час розслідування кримінальної справи батьків дівчинки позбавили батьківських прав, а її помістили в дитячий будинок. Кримінальну справу передано до суду для розгляду і винесення вироку. За цей злочин педофілові загрожує більше 15 років позбавлення волі.

Читайте також:

В Інтернеті шукають свої жертви 750 тисяч педофілів

У Києві затримали серійного педофіла

Американка розшукала покинутого 10 років тому сина і зґвалтувала його

Міліціонер-педофіл 10 років безкарно ґвалтував дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: