Педофіл спокусив п'ятьох дівчаток клеєм "Момент"

40-річний чоловік займався сексом з дівчатками, купляючи для них спиртні напої, а також клей. Отримав за це 1 рік і 9 місяців позбавлення волі.

40-річний жителя Ярославля (Росія) з травня 2004 по жовтень 2009 року спокусив 5 дівчаток, яким ще немає шістнадцяти років.

Чоловік купував для них спиртні напої, а також клей "Моноліт" і "Момент", пари якого дівчатка вдихали.

Вироком суду педофілові призначено покарання у вигляді 1 року 9 місяців позбавлення волі з відбуванням у виправній колонії загального режиму.

Нагадаємо, нещодавно у Мілані заарештували власника художньої галереї, поета, сценариста і режисера Франческо Тадіні, який "вивчав межі приниження", піддаючи тортурам неповнолітніх дівчаток.

50-річний чоловік готовий був платити до 4000 євро – тим більше, чим меншою була дитина. "Я йому сказала, що мені 15 років, але він хотів трирічну. Тільки для того, щоб її побити", - розповіла одна з жертв ґвалтівника.

Поліція Мілана вийшла на Тадіні під час слідства у справі про рекет щодо повій з боку албанських і румунських злочинних угруповань. Вони записали його телефонні переговори з жінкою, яка поставляла йому дівчаток.

За словами прокурора Мілана, Тадіні підшукував малолітніх, щоб "здійснювати з ними сексуальні акти, в тому числі і садистського характеру".

Читайте також:

Італійський галерист проводив "творчий експеримент" з тортурами і зґвалтуваннями дітей

60-річний педофіл зґвалтував однорічну правнучку

Чоловік 12 років ґвалтував дочку, а потім онуку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: